Trešdiena, 08. Februāris, 2023. Aldona, Česlavs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas 2.vidusskolas 7.a klases skolēni kļūst par ZZ Čempionāta fināla TOP3 līderiem un tiekas ar Latvijas valsts prezidentu Raimondu Vējoni


Bauskas 2.vidusskolas 7.a klases skolēni kļūst par ZZ Čempionāta fināla TOP3 līderiem un tiekas ar Latvijas valsts prezidentu Raimondu Vējoni2019.05.17 Komentāri (0) Bauskas 2.vidusskolas 7.a klases skolēni kļūst par ZZ Čempionāta fināla TOP3 līderiem un tiekas ar Latvijas valsts prezidentu Raimondu Vējoni

15.maijā Bauskas 2.vidusskolas 7.a klases skolēni Evelīna Gateža, Mariuss Moļņiks un klases audzinātāja Kristīne Hutornaja  pārstāvēja savu klasi, Rīgā tiekoties ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni.

7.a klases skolēni, kā daudzi citi skolēni  visā Latvijā, piedalās populārajā ZZ čempionātā*. Pusfināla sacensībās skolēni aktīvi un ar motivāciju pildīja daudz interesantu uzdevumu, piedalījās „Tele2” ātrumspēlē, „Fizmix” eksperimentā, „ZE Aliaz”, kā arī veidoja paši savu klases karogu. Ar patiesu prieku tika sagaidīti rezultāti, kas apstiprināja klases iekļūšanu čempionāta finālā.

ZZ Čempionāta TOP3 līderi tika aicināti uz tikšanos ar Latvijas valsts prezidentu Raimondu Vējoni, lai aprunātos par līderību un komandas spēka nozīmību.

 

„Mums bija liels gods satikt Prezidenta kungu, kā arī bija iespēja parunāt  par līderību un  atklāt savas stiprās puses, lai sasniegtu mērķi”, stāsta Mariuss Moļņiks.

Skolēni ar nepacietību gaida 24. maiju, kad varēs pārstāvēt skolu ZZ čempionāta finālā.

Bauskas 2.vidusskolas skolotāja,
Kristīne Hutornaja

*ZZ Čempionāts ir sporta un prāta spēles, draudzīga sāncensība radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos 5. līdz 12. klašu skolēniem no visas Latvijas. ZZ Čempionāts 2019. gadā aizvadīs jau 13. sezonu un katru gadu pasākuma norisē plāno iesaistīt ap 30 000 skolēnu no visiem Latvijas reģioniem un novadiem.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas