Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā viesosies starptautiska velobrauciena dalībnieki


Bauskā viesosies starptautiska velobrauciena dalībnieki2015.07.08 Komentāri (0) Bauskā viesosies starptautiska velobrauciena dalībnieki

8.jūlija vēlā pēcpusdienā Bauskā ieradīsies III Starptautiskā velobrauciena „Eiropa bez robežām” dalībnieki. Pie Bauskas novada domes viņus uzrunās Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka.

Savu 735 km garo piedzīvojumu 30 velobrauciena dalībnieki uzsāka 4.jūlijā Baltkrievijas pilsētā Grodņā. Viesojoties Kauņā, Paņevežos, Bauskā, Rīgā, Daugavpilī, Braslavā viņi savu braucienu noslēgs 14.jūlijā Drujas pilsētā.

Velobrauciena mērķis ir attīstīt un nostiprināt labas kaimiņattiecības, kā arī veidot kontaktus starp Baltkrievijas, Latvijas un Lietuvas pilsoņiem, popularizējot riteņbraukšanu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu. Iepazīstoties ar vēsturisko kultūrmantojumu valstīs, kuru teritoriju šķērso velobrauciena „Eiropa bez robežām” maršruts, iedzīvotāju vidū tiek popularizēts velotūrisms kā iespēja ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam.

Bauskā velobrauciena dalībnieki ieplānojuši arī nakšņot un jau rīt agrā rīta stundā doties tālāk uz galvaspilsētu.

III Starptautiskā velobrauciena „Eiropa bez robežām” organizatori ir Baltkrievijas organizācija „Brestas reģionālais sporta un tūrisma klubs „Кола-БОК””. Sadarbībā ar Grodņas pilsētas sporta klubu „Баторий” un Viļņas Sporta un tūrisma klubu STARTAS. 2013.gadā, kad šāds pasākums norisinājās pirmo reizi, tā dalībnieki – 40 velosipēdisti - 12 dienās veica 850 km garu ceļu pa 4 slāvu valstīm – Baltkrieviju, Krieviju, Ukrainu un Poliju. Pagājušajā gadā 1 100km garajā, maršrutā iekļaujot arī Lietuvu, ceļā devās 35 velobraucēji no piecām valstīm. Viņu vidū bija arī dalībnieki no Vācijas. Šogad maršrutā iekļauta arī Latvija.

Ieva Šomina,
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas