Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā viesosies airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss


Bauskā viesosies airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss2019.01.15 Komentāri (0) Bauskā viesosies airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss

2019.gada 17.janvārī Bausku apmeklēs airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss), lai apsveiktu tās iedzīvotājus un domes priekšsēdētāju Arnoldu Jātnieku ar iekļūšanu Latvijas mīlētāko pilsētu topā. Jau kopš novembra viena no airBaltic Airbus A220-300 nosaukta Bauskas vārdā.

2018.gada septembrī ar unikālu iniciatīvu sabiedrību iepazīstināja nacionālā lidsabiedrība airBaltic -  godinot valsts simtgadi, airBaltic pauda apņēmību nest Latvijas vārdu pasaulē, dodot 14 jaunajām Airbus A220-300 lidmašīnām Latvijas mīlētāko pilsētu nosaukumus. airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): „airBaltic ir vadošais Latvijas eksporta zīmols, kas ļauj iepazīt mūsu zemi un valsti daudziem ārvalstu viesiem. Līdz ar valsts simtgades sagaidīšanu, turpmāk viesi Rīgā regulāri ieradīsies ar jautājumu – kas ir tā pilsēta, kuras vārds atradās pie lidmašīnas durvīm. Īsus pilsētu aprakstus būs iespējams atrast arī mūsu Baltic Outlook žurnālā.”

Balsošana, kas norisinājās divu nedēļu garumā, noslēdzās 21.septembrī. Iedzīvotāji bija ļoti aktīvi un ar degsmi iesaistījās cīņā par savas pilsētas nokļūšanu starp pirmajām četrpadsmit. Kopumā balsojumā tika saņemtas 98 000 balsis. Pirmo vietu ar 9183 balsīm ieguva Cēsu pilsēta, kurai sekoja Alūksne, Valmiera, Kuldīga un Smiltene. Arī Bauskai līdz ar Ogri, Līvāniem, Gulbeni, Rīgu, Jelgavu, Liepāju, Jūrmalu un Siguldu izdevās iekļūt laimīgajā četrpadsmitniekā, ieņemot godpilno astoto vietu.

Jaunā Airbus A220-300 lidmašīna nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā platāki sēdekļi, lielāki logi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem. Jaunā lidmašīna ir arī ievērojami klusāka – tās trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks. Turklāt šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, jo Airbus A220-300 ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas attiecīgi par 20% un 50%.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu. Papildus tam airBaltic iepazīstinājusi ar trīs jauniem galamērķiem nākamajā vasarā no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu.

Ieva Šomina

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

E-pasts: ieva.somina@bauska.lv

Relīzes sagatavošanā izmantoti informācija no www.airbaltic.com

Foto: https://www.facebook.com/airBaltic/


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas