Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā viesojas skolēni un pedagogi no Polijas


Bauskā viesojas skolēni un pedagogi no Polijas2019.06.28 Komentāri (0) Bauskā viesojas skolēni un pedagogi no Polijas

No 23. līdz 29.jūnijam Bauskā viesosies Polijas delegācija no Ripinas, kuras sastāvā ir 30 skolēni un trīs pedagogi. Piektdien, 28.jūnijā, viesi viesojās Bauskas novada domes ēkā, kur delegāciju sagaidīja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks. Priekšsēdētājs poļus iepazīstināja ar faktiem par Bausku un Bauskas novadu. Viņš jauniešiem vaicāja par brīvā laika pavadīšanas iespējām Ripinā un jautāja par skolēnu nākotnes plāniem.

Bauskas novada domes priekšsēdētāju sveica un par laipno sagaidīšanu pateicās 1.skolas kompleksa direktora vietnieks Ripinas pilsētā Vitauts Karoļčiks. „Esam priecīgi būt Bauskā. Sadarbība ar Bausku mums ir jau kopš 2008.gada, par ko mēs ļoti lepojamies.  Šeit viesojušies ļoti daudzi Ripinas skolu skolēni, tāpat kā neskaitāmi Bauskas skolu skolēni ir braukuši ciemos pie mums. Šie 30 jaunieši Latvijā ir pirmo reizi. Esam priecīgi, ka mūs Bauskā vienmēr uzņem laipni un sirsnīgi. Priecājamies, ka mūsu ciešā sadarbība ar Bausku turpinās un ceru, tā turpināsies vēl ilgi,” savā uzrunā sacīja Vitauts.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskā viesojās Ripinas skolu 30 labākie skolēni vecumā no 13 līdz 16 gadiem un viņu pedagogi. Poļi apskatīja Ventspili, Talsus un Jūrmalu. Rīgā jaunieši devās uz vecpilsētu un apmeklēja Polijas vēstniecību.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atgādinām, ka arī Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas pamatskolas skolēni maijā viesojās Polijā. Tāpat kā poļi Latvijā, arī latvieši Polijā apmeklēja skolas, muzejus un pilis. 

 

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists
Foto: A. Dulbe


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas