Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā viesojas skolēni un pedagogi no Polijas


Bauskā viesojas skolēni un pedagogi no Polijas2018.07.02 Komentāri (0) Bauskā viesojas skolēni un pedagogi no Polijas

No 1. līdz 7.jūlijam Bauskā viesosies Polijas delegācija no Ripinas, kuras sastāvā ir 29 skolēni un pieci pedagogi. 

Poļi Latvijā ieradās 1.jūlija vakarā. Jau pirmdien no rīta viesi viesojās Bauskas novada domes ēkā, kur delegāciju sagaidīja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks. Priekšsēdētājs poļiem stāstīja par Bauskas novada uzņēmējdarbību, jaunuzcelto peldbaseinu un vēl topošo sporta halli un citiem uzsāktiem lieliem projektiem. Tāpat, A. Jātnieks informēja viesus par jau notikušiem un vēl gaidāmiem kultūras pasākumiem, izceļot Bausku kā festivālu pilsētu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas novada domes priekšsēdētāju sveica un par laipno sagaidīšanu pateicās 1.skolas kompleksa direktora vietnieks Ripinas pilsētā Vitauts Karoļčiks. „Esam priecīgi būt Bauskā. Sadarbība ar Bausku mums ir jau kopš 2008.gada, par ko mēs ļoti lepojamies.  Šeit viesojušies ļoti daudzi Ripinas skolu skolēni, tāpat kā neskaitāmi Bauskas skolu skolēni ir braukuši ciemos pie mums. Šie 29 jaunieši Latvijā ir pirmo reizi. Esam priecīgi, ka mūs Bauskā vienmēr uzņem laipni un sirsnīgi. Priecājamies, ka mūsu ciešā sadarbība ar Bausku turpinās un ceru, tā turpināsies vēl ilgi,” savā uzrunā sacīja Vitauts.

 

Bauskā viesojās trīs Ripinas skolu 29 labākie skolēni un viņu pedagogi. Poļi apmeklēs Bauskas un Rundāles pilis, dosies uz Tērvetes dabas parku, brauks ekskursijā uz Saldu, Liepāju un Sabili, bet nedēļas beigās viņi viesosies Latvijas galvaspilsētā Rīgā un apmeklēs Saeimu. 

 

Atgādinām, ka arī 14 Bauskas Valsts ģimnāzijas un 14 Bauskas pamatskolas skolēni no 27.maija līdz 2.jūnijam viesojās Polijā. Tāpat kā poļi Latvijā, arī latvieši Polijā apmeklēja skolas, muzejus un pilis.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists
Foto: A. Dulbe


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas