Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā viesojas skolēni no Polijas


Bauskā viesojas skolēni no Polijas2014.07.07 Komentāri (0) Bauskā viesojas skolēni no Polijas

Viesi no Bauskas novada sadraudzības pilsētas Ripinas Polijā 7.jūlija rītā viesojās novada domē. Viņi tikās ar priekšsēdētāja vietnieku Alvi Feldmani, kā arī izglītojās, skatoties prezentāciju par Bauskas novadu – uzzināja nozīmīgāko informāciju par novadu, tā simboliem, iedzīvotājiem, kultūras un vēstures objektiem, tradicionālajiem pasākumiem, realizētajiem projektiem un nākotnes iecerēm, kā arī atbildēja uz jautājumiem un saņēma piemiņas veltes ar Bauskas novada simboliku. 

Viesi bija Ripinas skolu audzēkņi, kuri braucienu nopelnījuši par labām sekmēm. 

Priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis, uzrunājot skolēnus, vēlēja tiem labas sekmes mācībās, zinātkāri, spēku un veselību, lai spētu stiprināt savu valsti un dzimto vietu.  

Jaunieši Latvijā uzturēsies nedēļu. Bauskā viņi plāno apskatīt Bauskas pili, Rātsnamu, Svētā Gara baznīcu, sporta bāzi, pēc tam skolēni dosies uz Rundāles pili, vakaru pavadīs ar draugiem no Bauskas Valsts ģimnāzijas. Rīt viesi dosies uz Kurzemes pusi – Kuldīgu, Liepāju, Jūrkalni u.c. Ceļojuma noslēgumā, nedēļas beigās paredzēta Rīgas apskate. 

Par spīti karstajam laikam, viesi bija enerģijas pilni, zinātkāri un gatavi darbīgai un ļoti interesantai nedēļai Latvijā.

Lelde Podniece,
sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas