Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā ukraiņu pateicība mirdzēs Latvijas un Ukrainas karogu krāsās


Bauskā ukraiņu pateicība mirdzēs Latvijas un Ukrainas karogu krāsās2022.08.18 Komentāri (0) Bauskā ukraiņu pateicība mirdzēs Latvijas un Ukrainas karogu krāsās

Šodien, 2022.gada 18.augustā, Bauskā īpašā vizītē ieradās Korosteņas pilsētas domes deputāts Oļegs Golivijčuks un Korosteņas rajona padomes deputāts Leonīds Jakubovskijs ar speciāli izgatavotu pateicības dāvanu Bauskas novada iedzīvotājiem un pašvaldībai par sniegto palīdzību sadraudzības pilsētai Malinai Ukrainā.
 


Divarpus metru augstajos vides objektos iestrādāts apgaismojums Latvijas karoga un Ukrainas karoga krāsās. Gaismas stabi rotāti ar tradicionālo izšuvumu rakstiem, bet augšpusē – abu valstu ģerboņi. Vides objekti izgatavoti Korosteņas siltumtehnikas iekārtu rūpnīcā.
 


“Palīdzība, ko mums snieguši Bauskas novada iedzīvotāji, Latvija un pārējās Baltijas valstis, ir daudz lielāka par to, ko mums var nodarīt karš. Atbalsts ir ārkārtīgi vairojis mūsu patriotismu. Pateicoties jums, ir izglābtas tūkstošiem ukraiņu dzīvības,” savā uzrunā Bauskas novada domes deputātiem un pašvaldības speciālistiem atzina  O.Golivijčuks. “Mēs Ukrainā varam būt mierīgi, jo nešaubīgi zinām, ka tiem ukraiņiem, kuri dzīvo šeit, ir sniegta vajadzīgā palīdzība, ka par viņiem rūpējas. Mēs zinām, ka kara pirmajos mēnešos jūs atdevāt visu pēdējo, lai palīdzētu no kara bēgošajiem.”
 

Tuvāko dienu laikā vides objekts tiks uzstādīts Bauskas novada administrācijas ēkas tuvumā, atgādinot par sadraudzības pilsētas Malinas iedzīvotāju pateicību Bauskas novada iedzīvotājiem, kuri sniedza nenovērtējamu palīdzību ukraiņiem pēdējo sešu mēnešu laikā.
 

“Mēs ceram uz gaišu nākotni. Mēs nešauboties ticam, ka karš drīz beigsies ar Ukrainas uzvaru!” tā Korosteņas rajona padomes deputāts Leonīds Jakubovskijs.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

“Cienījamie partneri! Mēs vēlamies izteikt sirsnīgu pateicību par nenovērtējamo palīdzību, ko esat snieguši mūsu pilsētai pēdējo sešu mēnešu laikā.  Mums tā nav tikai humānā palīdzība, bet arī pārliecība, ka šajā šausmīgajā nelaimē mums ir īsti draugi, kas nāk un palīdz, sildot mūs ar savām karstajām sirdīm.  Jūsu radītais siltums mūs silda, ir klātesošs un stiprina mūs, ukraiņus, lai noturētos šajos ārkārtīgi sarežģītajos apstākļos.  Krievijas agresijas radītajos apstākļos jūsu ieguldījums mūsu uzvarā ir nenovērtējams, un tāpēc mūsu pilsēta un visi pateicīgie Malinas pilsētas iedzīvotāji vēlas jums dāvināt gaismekļus (Latvijas un Ukrainas) karogu krāsās ar izšuvumiem.  Šo izstrādājumu augstums sasniedz 2,5 metrus, un augšējā daļā iedegas jūsu valsts ģerbonis.  Mēs vēlamies, lai gaisma vienmēr atgādinātu par mūsu pateicību, lai tā dod un nes jūsu dvēselēs gaismas un prieka starus!  Jūsu laipnība netiks aizmirsta, to atcerēsies mūsu pēcteči.

 

Ar ticību mūsu kopīgajai uzvarai un ar cerību uz turpmāku brālīgu sadarbību!”

Olga Tereščuka,

Korosteņas siltumtehnikas iekārtu rūpnīcas direktore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas