Otrdiena, 16. Augusts, 2022. Astra, Astrīda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā turpmāk iespējams šķirot arī tekstilizstrādājumus


Bauskā turpmāk iespējams šķirot arī tekstilizstrādājumus2021.09.10 Komentāri (0) Bauskā turpmāk iespējams šķirot arī tekstilizstrādājumus

Palielinoties sabiedrības izpratnei par atbildīgu šķirošanu un pieprasījumam pēc tekstila konteineriem, "Eco Baltia VIDE" sadarbībā ar "Latvijas Zaļais Punkts" paplašina tekstila šķirošanas infrastruktūru Latvijā, papildinot esošo speciālo šķirošanas tvertņu daudzumu ar jauniem konteineriem. 


Speciālie konteineri apģērba, apavu un mājas tekstila šķirošanai sadarbībā ar SIA "Vides serviss" turpmāk pieejami arī Bauskā un tie atrodas atkritumu šķirošanas laukumā Biržu ielā 8b, kā arī Zaļajā ielā 3.


Svarīgi atcerēties arī par citiem paradumiem atkritumu apjoma samazināšanai, sākot jau ar patēriņa izvērtēšanu. Pirmkārt, pirms iegādāties jaunu apģērbu, izvērtēt, vai tas ir nepieciešams un cik ilgi kalpos, otrkārt, ja tas apnicis, atdot kādam, kuram tas vēl var noderēt, un tikai nobeigumā – sašķirot un nodot atkārtotā apritē, lai tas nenonāktu poligonā. 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskā uzstādītie tekstila šķirošanas konteineri pieejami publiskai lietošanai ikvienam iedzīvotājam, un tajos var ievietot visa veida apģērbus, apavus un mājas tekstilu. Lai tie būtu derīgi atkārtotā apritē – pārstrādē vai otrreizējai lietošanai -  būtiski, ka sašķirotie tekstilizstrādājumi nav bijuši saskarsmē ar ķīmiskām vielām, tostarp motoreļļām un sadzīves ķīmiju, kā arī nav sadriskāti. Tiem jābūt sausiem un bez pelējuma. Kopā ar tekstilu nav šķirojami cita materiāla izstrādājumi, piemēram, gumijas zābaki, plastmasas slēpju zābaki, kā arī mīkstās rotaļlietas. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskā pieejamais atkritumu šķirošanas laukums Biržu ielā 8b, kur iespēja šķirot tekstilizstrādājumus, strādā katru darbadienu no 8:00 līdz 17:00, bet sestdienā no 8:00 līdz 12:00 (svētdienas šķirošanas laukums ir slēgts). 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas