Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā turpināsies sacensība „Latvijas spēcīgākā pilsēta”


Bauskā turpināsies sacensība „Latvijas spēcīgākā pilsēta”2014.07.12 Komentāri (0) Bauskā turpināsies sacensība „Latvijas spēcīgākā pilsēta”

Sestdien, 12.jūlijā, Bauskas Rātslaukumā plkst.12.00 notiks trešās jauniešu sacensības svara stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu „Latvijas spēcīgākā pilsēta”. Piedalīties aicināti jaunieši, kuri nebaidās parādīt savu spēku un ir gatavi pārstāvēt savu pilsētu. 

Sacensību sākumā vairākkārtēja Pasaules medaļnieka Mārtiņa Krūzes pavadībā varēs apgūt svara stieņa spiešanas taktiku. Dalībnieku uzdevums ir pēc iespējas vairāk reižu uzspiest svaru stieni – jauniešiem līdz 18 gadu vecumam un sievietēm svaru stienis svērs 20 kg, savukārt vīru konkurencē tas būs 50 kg smags. 

Dalībnieki tiek aicināti veidot un pārstāvēt savas sporta komandas, jo piecu labāko sportistu sniegums veidos komandu vērtējumus. Trīs izturīgākie dalībnieki/-ces katrā grupā un spēcīgākā komanda saņems sportot motivējošas balvas. 

Siguldieši un jūrmalnieki godam pārstāvējuši savas pilsētas, sasniedzot lieliskus rezultātus. Siguldā kopā paceltais svars ir 70050 kg, savukārt Jūrmalā 72700 kg. Šobrīd līderos izvirzās Jūrmala. Citu pilsētu jaunieši tiek aicināti sekot līdzi informācijai Latvijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā http://www.powerliftings.lv/ un sparīgi gatavoties sacensībām savā vai tuvumā esošajā pilsētā, lai palīdzētu noteikt Latvijas spēcīgāko pilsētu. 

„Latvijas spēcīgākā pilsēta” Bauskas posms notiek sociālā projekta „Es zinu, Tu to vari!” ietvaros. Lielākā daļa projekta „Es zinu, Tu to vari!” pasākumu veltīta tieši jauniešu mērķa auditorijai. Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus būt fiziski aktīviem un veidot izpratni, ka veselīgs un aktīvs dzīvesveids un atteikšanās no dažādu atkarības vielu lietošanas palīdz sasniegt nospraustos mērķus. Projekta ietvaros notiks vairāk kā 58 pasākumi visā Latvijā. 

Projektu organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Projektu atbalsta Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs. Projekta stratēģiskais partneris Draugiem.lv, informē lieldraugi TVNET, JCDecaux un LTV.

 

Baiba Norberte
Sabiedrisko attiecību speciāliste 
Latvijas Pauerliftinga federācija


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas