Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā top atmiņu grāmata Latvijas simtgadei


Bauskā top atmiņu grāmata Latvijas simtgadei2016.08.09 Komentāri (0) Bauskā top atmiņu grāmata Latvijas simtgadei

Baušķenieks Andris Ludvigs līdz Latvijas simtgadei nolēmis radīt atmiņu stāstu par savu māti Annu Ludvigu, kura pieredzēja Pirmo un Otro pasaules karu, kā arī brīvās Latvijas laikus un ar skaidru un mīlošu sirdi nodzīvoja līdz 93 gadu vecumam. To īstenot palīdz Andra meita Aiga, kura 6. augustā Bauskas pilsētas svētkos tēvam uzdāvināja portatīvo datoru, ko saņēma, piedaloties tirdzniecības centra “Rimi Bauska” projektā “Kāds ir Tavs sapnis?”. Ar šo dāvanu Aiga vēlējās atvieglot tēvam viņa otrās grāmatas tapšanu.

Aizpildot projekta sapņu vēstuli, Aiga teic: “Mana tēva sapnis – iegādāties datoru – ir arī mans. 69 gadu vecumā viņš pabeidza datorkursus un uzrakstīja pirmo atmiņu stāstu par dienestu Padomju armijā, kuru izdeva grāmatā “Incidents pret paša gribu”. To viņš sarakstīja uz veca datora. Ja viņam būtu dators ar interneta pieslēgumu, otrās grāmatas rakstīšana un sazināšanās ar izdevējiem būtu daudz vieglāk paveicama.”

Līdz šim Andris Ludvigs no savas jaunās grāmatas uzrakstījis jau 40 lappuses par mātes bērnību, bet iesākto turpinās, izmantojot jauniegūto veikala “Bite” dāvāto datoru. Autors plāno grāmatu sarakstīt līdz Latvijas simtgadei gan kā pateicību savai mātei, gan kā dāvanu Latvijai.

Augustā tirdzniecības centrs “Rimi Bauska” parūpējās vēl par divu sapņu piepildīšanu. Sociālā darbiniece Sandra Upīte dāvanā no veikala “Tele 2” saņēma jaunu mobilo tālruni, kas lieti noderēs viņas ikdienas darbā, strādājot ar cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās. Kā viņa pati saka: “Esošais telefons jau ir savu laiku nokalpojis večuks.” Savukārt jaunā māmiņa un studente Māra Gulbe no veikala “LMT “ ieguva planšetdatoru, ko izmantos nesen uzsākto studiju procesā.

Pilsētas iedzīvotāji arī turpmāk ir aicināti neturēt savus sapņus pie sevis, bet dalīties ar tiem tirdzniecības centra “Rimi Bauska” projektā “Kāds ir Tavs sapnis?”.

Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņu vēstulēm, izklāstot, kāpēc tieši šis sapnis ir īstenošanas vērts. Vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Ar visiem sapņiem iepazīsies projekta komanda, lai katra mēneša beigās realizētu kādu no tiem, izmantojot tirdzniecības centra sniegtos pakalpojumus un pieejamo preču klāstu.

Sapņus palīdz īstenot Rimi, Drogas, Rosme Lingerie, Aleksandra apavi, Lāčuks, Mēness aptieka, Norvik Banka, Citadele, Trīdueks, Baltic Data, Luvra, Globuss, 585, Dzintars, Pus12, Optio, JL Stila Idejas, Elit, Narvesen, Bite, LMT, Tele2, Florist, Zoo centrs.

Plašāk ar projekta noteikumiem iespējams iepazīties www.rimi.lv sadaļā Tirdzniecības centri.

Papildinformācija:

Evija Čukure

SIA Rimi Latvia tirdzniecības centru mārketinga vadītāja

Mob. tālr. 29805986

E-pasts: evija.cukure@rimibaltic.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas