Otrdiena, 30. Novembris, 2021. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

"Bauska TASTE” – pirmais festivāls Latvijā, kas radījis savu seriālu


2018.06.11 Komentāri (0) "Bauska TASTE” – pirmais festivāls Latvijā, kas radījis savu seriālu

“Bauska TASTE” ir pirmais mūzikas un aktīvās atpūtas festivāls Latvijā, kas radījis īpašu festivāla īsseriālu ar nosaukumu “Satikšanās anatomija”.

Seriāla ideja radās Bauskas Kultūras centra komandai ar vēlmi radīt ko īpašu un neredzētu, lai nodotu festivāla vēstījumu saistošā un mūsdienīgā formātā. Nosaukums “Satikšanās anatomija” izvēlēts, lai turpinātu Bauskas novada saukļa “Novads, kur satiekas” un festivāla “Bauska TASTE” saukļa “Festivāls, kur satiekas” ideju un ieceri.

Seriāls atklāj dažādas negaidītas un pat liktenīgas satikšanās, kas notikušas pirmajā festivāla “Bauska TASTE” gadā. “Satikšanās anatomija” stāsta par draudzību, likteņa pavērsieniem un mīlestību. Seriāla aktieri ir baušķenieki, kas noteikts ar mērķi radīt piederības sajūtu gan aktieriem, gan skatītājiem, iekļaujot stāstus par nozīmīgām vietām Bauskā, kā arī iesaistot šī gada festivāla “Bauska TASTE” programmas akcentus.

Galvenie seriāla varoņi ir divi labākie draugi un divas labākās draudzenes, bet norises vieta ir draugu dzīvoklīši, kas radīti īpaši seriāla vajadzībām. Izstrādājot īpašas rakstura iezīmes, seriāla tēli padarīti par personībām ar dažādiem dzīves uzskatiem, temperamentiem un izteiksmes veidiem. Kā šie raksturi sastapsies un kā attīsties notikumi Zanes, Paulas, Andra un Vara dzīvēs, varēs vērot astoņās trīs minūšu garās festivāla seriāla sērijās, kas iznāks katru svētdienu līdz pat gaidītākajam vasaras notikumam.

“Bauska TASTE” ir mūzikas un aktīvās atpūtas festivāls visai ģimenei, kur šogad 4. un 5. augustā gaidāmas Latvijā iecienītu mūziķu uzstāšanās, sportiskas aktivitātes, aizraujošas nodarbes un vienkārši laba atpūta visai ģimenei.

Festivālā uz divām skatuvēm uzstāsies tādi Latvijā pazīstami mākslinieki kā “Labvēlīgais tips”, “Astro’n’out”, Ozols un Tehnikums, Aija Andrejeva, “Satellites LV”, Ralfs Eilands un Latvijas Radio bigbends ar koncertprogrammu “Cits Pauls”, “Menuets”, Chris Noah, “Sudden lights”, Radio SWH raidījuma “Priekšnams” jaunie izpildītāji, kā arī citi mākslinieki.

 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Lujāne
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas