Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā par valsts autoceļu jautājumiem runās satiksmes ministrs Uldis Augulis


Bauskā par valsts autoceļu jautājumiem runās satiksmes ministrs Uldis Augulis2017.10.12 Komentāri (0) Bauskā par valsts autoceļu jautājumiem runās satiksmes ministrs Uldis Augulis

Ceturtdien, 12. oktobrī plkst. 12.00 Bauskas novada Domes ēkā, Uzvaras ielā 1, plānota preses konference Zemgales reģionālo mediju pārstāvjiem par valsts autoceļu tīkla uzturēšanu ziemas sezonā un citiem aktuālajiem jautājumiem valsts autoceļu tīkla sakarā.

Preses konferencē piedalīsies Latvijas Republikas satiksmes ministrs Uldis Augulis, VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, LVC ceļu pārvaldīšanas un uzturēšanas pārvaldes direktors Aldis Lācis un VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) Ražošanas departamenta direktors Juris Millers.

Medijus informēs par nākamā gada prioritātēm ceļa nozarē un budžetā piešķirto papildus finansējumu ceļiem, autoceļu uzturēšanu ziemas periodā, tai skaitā par ziemas uzturēšanas darbu izmaksām, kā arī autoceļu uzturēšanas klasēm. Speciālisti un amatpersonas arī atbildēs uz citiem mediju jautājumiem.

Plānots, ka pēc preses konferences, provizoriski sākot ar plkst. 13.00, satiksmes ministrs apmeklēs arī Bauskas novada vietējos un reģionālos autoceļus. Par konkrētu maršrutu uzziņas LVC Komunikācijas daļā.

Lai nodrošinātu veiksmīgu pasākuma norisi, lūdzam mediju pārstāvjus līdz trešdienas, 11.oktobra dienas beigām informēt par interesi piedalīties pasākumā. Pieteikšanās pa tālruni 67809264, vai rakstot uz iveta.kancena@lvceli.lv.

LVC reģionālās preses konferences ir plānotas četros plānošanas reģionos, nākamā notiks Latgales plānošanas reģionā, Rēzeknē.

Informāciju sagatavoja

VAS Latvijas Valsts ceļi

Komunikācijas daļa

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas