Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā pabeigta vasaras apstādījumu veidošana


Bauskā pabeigta vasaras apstādījumu veidošana2014.05.27 Komentāri (0) Bauskā pabeigta vasaras apstādījumu veidošana
Šogad vasarīgi laikapstākļi iestājās ļoti strauji, tāpēc SIA “Vides serviss” darbinieki visu pagājušo nedēļu cītīgi strādāja pie vasaras apstādījumu veidošanas. Kā pastāstīja SIA “Vides serviss” apzaļumošanas nodaļas vadītāja Aina Bele, tad jaunas puķu dobes netika veidotas, vien atjaunotas un papildinātas jau esošās. Jaunu apstādījumu veidošana plānota tikai Saules dārzā, kad tur tiks uzstādīts Viļa Plūdoņa piemineklis. 
 
Šogad Bauskas pilsēta ieguvusi jaunu puķu rotu – 28 ziedu kastes, kas izvietotas uz laternām Rātslaukumā, uz Mēmeles tilta un pie rotācijas apļa centrā. Puķu kastes uzstādīja “Vides serviss”, kas visas vasaras garumā nodrošinās arī puķu laistīšanu, savukārt puķes stādīja SIA “Ints un Co”. Jaunas vasaras puķu rotas novietotas arī pilsētas centrā – deviņi lielie puķu podi izvietoti saliņās pie rotācijas apļa pilsētas centrā. Ziedu kastes uzliktas arī pie Bauskas zīmēm – iebraucot pilsētā no Rīgas un Lietuvas puses, kā arī uz sētas pie Slimnīcas ielas puķu tirgotājām.
 
 
Kopumā pilsētas dobēs sastādīti ap 2000 dažādu puķu stādu – leduspuķes, samtenes, cinerārijas, kleomes un citas vasaras puķes, kas atsvaidzinās pilsētas ainavu. “Vides serviss” puķes stādīja arī Bauskas novada pagastu centros – Īslīcē, Brunavā un Dāviņos. Vairums vasaras puķu stādu tika iegādātas no Bauskas novada audzētājas Ivetas Ļekūnes Brunavas pagastā. Visas vasaras garumā “Vides serviss” darbinieki veiks stādījumu kopšanu un laistīšanu. 
 
Apzaļumošanas nodaļas vadītāja A. Bele aicina baušķeniekus sagaidīt, kad puķu dobes saziedēs košos ziedos, un novērtēt to skaistumu, kādā tās ietērpj mūsu pilsētu vasarā. 
 
 
Aiva Avota-Zalstere
SIA „Vides serviss” sabiedrisko attiecību speciāliste 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas