Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā notiks 5. Latvijas mākslas un mūzikas festivāls „Toņi un pustoņi”


Bauskā notiks 5. Latvijas mākslas un mūzikas festivāls „Toņi un pustoņi”2016.10.13 Komentāri (0) Bauskā notiks 5. Latvijas mākslas un mūzikas festivāls „Toņi un pustoņi”

Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejā Bauskas Bērnu un jauniešu centra direktore Benita Svareniece informēja deputātus par plānoto vērienīgo pasākumu, kas norisināsies Bauskā nākamā gada jūnija pirmajās dienās.

5. Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivālā „Toņi un pustoņi” plānots pulcēt visas Latvijas izglītības iestāžu interešu izglītības mākslas jomu pulciņu audzēkņus. Pasākumu rīko Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Bauskas novada domi, pašvaldībām, pašvaldību izglītības pārvaldēm un izglītības iestādēm.

Plānotās aktivitātes ir vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss, tērpu kolekciju skate, dažādas radošās darbnīcas, sadziedāšanās, koncerti. Tās paredzētas pilsētā. Paredzēts, ka festivāla laikā jaunieši dzīvos Bauskas izglītības iestādēs. 

Domājot par konkursa tēmu „Latvijas toņi un pustoņi”, konkursa dalībniekiem jāakcentē savam novadam raksturīgo:

  • Vidē;
  • Dabā;
  • Kultūrā (māksla, arhitektūra, mūzika utt.);
  • Vēsturē (visa veida kultūrvēsturiskais mantojums, folklora, etnogrāfija utt.);
  • Valodā (dialekti, valodas īpatnības mūsdienās, rakstu zīmes utt.);
  • Sabiedrībā un tās norisēs pagātnē un mūsdienās.

Festivāla mērķis ir stiprināt bērnu un jauniešu patriotismu un valstisko apziņu, bagātināt kultūrvēsturisko pieredzi, veicināt radošo spēju attīstību, iniciatīvu izteikt sevi ar vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izteiksmes līdzekļiem.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas