Pirmdiena, 06. Februāris, 2023. Dace, Dārta, Dora

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā notiek pirmā hronisko pacientu veselības diena


Bauskā notiek pirmā hronisko pacientu veselības diena2019.03.21 Komentāri (0) Bauskā notiek pirmā hronisko pacientu veselības diena

SIA “Latvijas aptieka” sadarbībā ar Bauskas novada pašvaldību Bauskas Kultūras centrā 21. martā rīkoja pasākumu pacientiem ar hroniskām saslimšanām, kura laikā bija iespēja ne tikai papildināt zināšanas, komunicēt ar vadošajiem dažādiem medicīnas nozares speciālistiem, bet arī veikt vairākus mērījumus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasākumu atklāja "Latvijas aptieka" komercdirektores vietniece mārketinga jautājumos Zita Jēkabsone. Viņa sanākušos informēja par dienas kārtību, pateicās sadarbības partneriem un īsumā klātesošos iepazīstināja ar pasākuma mērķi un pamatideju.

„Prieks būt Bauskā un aizsākt šo akciju. Esam priecīgi sniegt hronisko slimību pacientiem piedāvātās priekšrocības. Aicinām tās izmantot šodien un arī turpmāk. Priecājos par cilvēku interesi – pirmajā reizē pulcējušies gana daudz interesenti,” tā ievadvārdos izteicās Z. Jēkabsone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viņa pateicās Latvijas Multiplās sklerozes asociācijas Bauskas nodaļas vadītājai Ženija Stundai par nerimstošo Stundas kundzes enerģiju, kuru viņa velta biedrības biedriem un visiem Bauskas novada iedzīvotājiem. Pateicības vārdus par sekmīgu pasākuma norisi, Z. Jēkabsone veltīja arī Bauskas novada Veselības veicināšanas koordinētājai Martai Augucēvičai, Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietniekam Voldemāram Čačam un Kultūras centra kolektīvām.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vairāki desmiti cilvēki rindu pie reģistrācijas ieņēma jau krietnu brīdi pirms pulksten desmitiem.

Sarmīte no Bauskas uz Kultūras centru nāca ar konkrētu mērķi - pārbaudīt acu spiedienu un vēnas. „Iespēju pārbaudīties bez maksas vērtēju pozitīvi. Lai gan rindā ir kāds laiciņš jāuzgaida, esmu priecīga.”

Sarmītei piekrīt arī Valentīna. „Ļoti labi, ka visas pārbaudes var veikt vienviet. Kāpēc maksāt 40 eiro, ja šeit to var izdarīt bez maksas,” tā Valentīna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lai arī hroniskās slimības formulējums liecina, ka saslimšana ir nopietna, pacients pats var darīt ļoti daudz, lai mazinātu slimības izpausmes, tomēr ir svarīgi, ka ārstēšanās process notiek, konsultējoties ar ārstu. Tomēr ikdienā 99% laika pacients pavada bez veselības aprūpes speciālista klātbūtnes un ir atbildīgs par pieņemtajiem lēmumiem, tāpēc ļoti nozīmīga ir pacientu apmācība. Aprūpes speciālista (kāds ir arī farmaceits) un pacients ir kā divu ekspertu komanda, kas sadarbojas.

 

“Mūsu īpašā atšķirības zīme ir individuāla pieeja – analizējam daudzas klientu grupas, viņu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu tieši to, kas ir nepieciešams. Iedziļināmies problēmā, esam atvērti sarunai. Tieši šī iemesla dēļ esam izveidojuši Hroniski slimo pacientu atbalsta programmu, kuras apakšprogrammās diabēta, multiplās sklerozes, alerģijas un citu slimību pacienti saņem īpašas priekšrocības. Prieks, ka individuāla pieeja, spēja saskatīt būtisko ir viena no Bauskas novada pašvaldības iezīmēm, jo tikai šādi cilvēki ir tik operatīvi, atsaucīgi, pretimnākoši. Bauskas iedzīvotājiem patiesi ir paveicies!”, Latvijas aptieka komercdirektores vietniece mārketinga jautājumos Zita Jēkabsone.

 

Semināra laikā klātesošajiem bija iespēja ne tikai uzzināt jaunāko informāciju par redzes problēmām, asinsvadu slimībām, mikroelementiem, veikt mērījumus, bet arī iepazīties ar novada sabiedriskajām organizācijām, kas apvieno dažādas pacientu grupas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas