Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā izrādīs jauno filmu "Prāta Vētra


Bauskā izrādīs jauno filmu 2015.11.19 Bauskā izrādīs jauno filmu "Prāta Vētra - starp krastiem"

Filma “Prāta Vētra – starp krastiem” ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem - par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem, kas piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem, un mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidoja jaunu grupu "Prāta Vētra”. 

Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt arī grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem.

Paši filmas galvenie varoņi, grupas “Prāta Vētra” dalībnieki, ar režisoru Sandija Semjonova, Gundara Rēdera un Audingas Kucinskaites paveikto ir apmierināti un filmu par sevi un saviem 25 gadiem mūzikā vērtē kā ļoti godīgu. Grupas bundzinieks Kaspars Roga, pēc pirmizrādes daloties savās emocijās, teica: "Man ļoti patika, paldies autoriem! Es emocionāli pārdzīvoju kā labā drāmā, komēdijā, trillerī - bija gan raudiens, gan smiekli, smieklu bija vairāk."

Filma ir stāsts par "Prātas Vētras" un mūsu valsts ceļu, par nepadošanos un spītību, par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos.

Dokumentālā filma “Prāta Vētra – starp krastiem” Bauskas Kultūras centrā būs skatāma 19.novembrī plkst.19.00.
Biļetes nopērkamas Bauskas Kultūras centra kasē. Biļešu cena: 3.00 eiro.

Uzmanību! Filmu nav ieteicams skatīties līdz 12 gadu vecumam.

 

Informāciju sagatavoja
Elīna Māla
Bauskas Kultūras centra
sabiedrisko attiecību speciāliste


Citas ziņas