Pirmdiena, 19. Aprīlis, 2021. Fanija, Vēsma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauska iesaistās cīņā par Latvijas Spēcīgākās pilsētas titulu


Bauska iesaistās cīņā par Latvijas Spēcīgākās pilsētas titulu2018.08.04 Komentāri (0) Bauska iesaistās cīņā par Latvijas Spēcīgākās pilsētas titulu

Sestdien, 4. augustā, norisināsies Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensību posms pie Bauskas novada domes ēkas, Uzvaras ielā 1, kur no plkst. 18:00 līdz 21:00 titulu aizstāvēs un par tā atkārtotu iegūšanu cīnīsies Bauska un tās atbalstītāji. „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” ir projekts, kura ietvaros visas vasaras garumā vairākās Latvijas pilsētās notiek publiskas, ikvienam pieejamas bezmaksas sacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Sacensībās var piedalīties visi – gan cilvēki, kas iepriekš plānojuši piedalīties, gan pieaicinātie garāmgājēji. Dalībnieku uzdevums ir spiest svaru stieni uz reižu skaitu, tādējādi veidojot savas pilsētas kopējo rezultātu, kā arī sacenšoties savā starpā gan konkrētās pilsētas sacensību ietvaros, gan visas Latvijas mērogā. Par piedalīšanos dalībnieki saņem veicināšanas balvas, savukārt pilsētu vērtējumā skaita kopējo pārcilāto rezultātu kilogramos, piemēram, ja 50 kilogramu stieni paceļ 10 reizes, pilsētas vērtējumam tiek pieskaitīti 500 kilogrami.

 

Sacensības „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” norisinās piekto gadu, ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un pauerliftingu, kā arī noskaidrot Latvijas spēcīgākās pilsētas, Latvijas spēcīgākās jauniešu pilsētas un Latvijas spēcīgākās mazās pilsētas 2018. gadā.

 

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Sacensības atbalsta: Bauskas novada pašvaldība, Izglītības un zinātnes ministrija, auto serviss ”Viesulis plus”, augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”, „Spēka Pasaule” interneta veikals, ceļu būves nozare „DD Road”, sporta klubs „PANATTA”.

„Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018” finansē Latvijas Sporta federāciju padome konkursa par sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu organizēšanu Latvijā 2018. gadā ietvaros.

 

Vairāk informācijas par „Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018” variet atrast specigakapilseta.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas