Piektdiena, 20. Maijs, 2022. Salvis, Selva, Venta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā “DPD Latvija” uzstāda jaunu paku skapi


Bauskā “DPD Latvija” uzstāda jaunu paku skapi2018.06.27 Komentāri (0) Bauskā “DPD Latvija” uzstāda jaunu paku skapi

Paplašinot sūtījumu piegāžu iespējas iedzīvotājiem visā Latvijā, „DPD Latvija” jūnijā uzstādījis septiņus jaunus automatizētos paku terminālus jeb paku skapjus. Modernizētie paku skapji sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai ierīkoti tirdzniecības vietās Cēsīs, Ogrē, Salaspilī, Bauskā, Siguldā, Tukumā un Ķekavā. Jauno paku skapju dizains un funkcionalitāte ir pielāgoti, un tie ir padarīti lietotājiem vēl ērtāki. Šovasar piegāžu tīklam Latvijā papildus plānots pievienot vēl 11 paku skapjus Rīgā un reģionos. Kopumā šogad Baltijas valstīs paredzēts uzstādīt 120 jaunus automatizētos terminālus, bet divu gadu laikā DPD visā Baltijā plāno uzstādīt vismaz 250 jaunus paku skapjus, infrastruktūras attīstībā ieguldot aptuveni 5 miljonus eiro.

 

„Pieaugot sūtījumu apjomam, ko veicina gan e-komercijas straujā attīstība, gan iedzīvotāju ienākumu un mājsaimniecību patēriņa kāpums, paaugstinās arī klientu prasības pēc ātrām, ērtām un izdevīgām piegādēm,” uzsver „DPD Latvija” valdes priekšsēdētājs Jānis Grants. „Sūtījumu skaits paku skapjos pērn četrkāršojās, salīdzinot ar gadu iepriekš. Paredzam, ka šī risinājuma popularitāte arvien pieaugs, un attiecīgi turpinām pilnveidot piegāžu tīklu visā valstī, pievienojot tam arvien jaunus punktus."

 

DPD Pickup tīkls šobrīd aptver vairāk nekā 150 punktus visā Latvijā, kuros iespējams saņemt un veikt sūtījumus. Piegāžu tīkls Latvijā ir savienots ar DPD tīkliem Baltijā un Eiropā. Tas attiecīgi paver iespējas gan privātpersonām, gan uzņēmumiem ērti saņemt un nosūtīt pakas Pickup tīklā ne tikai Latvijā, bet arī uz ārzemēm.

 

Bauskā jaunais „DPD Latvija” automatizētais paku termināls jeb paku skapis uzstādīt pie veikala „Rimi, Pionieru iela 2.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas