Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā darba vizītē viesojas Izraēlas vēstniece


Bauskā darba vizītē viesojas Izraēlas vēstniece2017.03.14 Komentāri (0) Bauskā darba vizītē viesojas Izraēlas vēstniece

2017.gada 13. martā Bauskā ieradās Lironne Bar-Sadē, Izraēlas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece. Vizītes galvenais mērķis bija pārrunāt iespējamos sadarbības virzienus kultūras un izglītības jomās.

Darbu Bauskā vēstniece uzsāka Īslīces SOS bērnu ciematā, pēc tam apmeklēja Bauskas pievārtē esošo uzņēmumu SIA „Baltic Dairy Board”. Vēstniecei tika izrādīta  ražotne. Uzņēmuma īpašnieki iepazīstināja Bar-Sadē kundzi ar piena rūpniecības un tirgus pasaules tendencēm, piena pārstrādes procesu uzņēmumā un SIA „Baltic Dairy Board” nākotnes attīstības plāniem.

Tikšanās laikā Bauskas novada domē vēstniece īsā prezentācijā tika iepazīstināta ar Bauskas novada pašvaldību.  Tika pārrunāti jautājumi par sadarbību izglītības jomā, tāpat vēstniece vēlējās noskaidrot, kādas ir iespējas Bauskā izstādīt divas izstādes, kuras ar Izraēlas vēstniecības gādību pašlaik ir tapšanas stadijā. Bauskas novada pašvaldībai 

vēstnieces kundze dāvināja grāmatas „Plastilīna noslēpumi. Dzīvnieki mājā un sētā", un Frīdas Mihelsonas grāmatu „Es izdzīvoju Rumbulā”, grāmatas tiks dāvinātas Bauskas bibliotēkām un izglītības iestādēm. 

Vēstniece apskatīja Bauskas pils ekspozīciju, viesojās Bauskas muzejā, kur tikās ar muzeja vadītāju Baibu Šulci un muzeja speciālistu Aigaru Urtānu, kurš Bar-Sadē kundzi iepazīstināja ar Bauskas ebreju kopienas vēsturi. Savukārt dienas noslēgumā vēstniece apskatīja Bauskas rātsnamu.

Ilvija Tetērina
Sabiedrisko attiecību nodaļas praktikante


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas