Pirmdiena, 03. Oktobris, 2022. Elza, Ilizana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā aicina uz bezmaksas anonīmo alkoholiķu sapulcēm


Bauskā aicina uz bezmaksas anonīmo alkoholiķu sapulcēm2020.02.18 Komentāri (0) Bauskā aicina uz bezmaksas anonīmo alkoholiķu sapulcēm

No 19.februāra, katru trešdienu, Bauskā, Pilskalna ielā 14/3 notiks stundu ilga anonīmo alkoholiķu bezmaksas atveseļošanās programmas sapulce uz kuru aicināts ikviens, kurš cīnās ar alkohola atkarību.

Anonīmie alkoholiķi ir vīriešu un sieviešu sadraudzība, kurā cilvēki dalās savā pieredzē, spēkā un cerībās, lai atrisinātu savu kopējo problēmu un palīdzētu citiem atveseļoties no alkoholisma.

Kā informē Latvijas anonīmo alkoholiķu sadraudzības pārstāvis Arnis, sapulces galvenais mērķis ir palīdzēt cilvēkiem nelietot alkoholu, palikt skaidrā un palīdzēt sasniegt skaidrību citiem alkoholiķiem.

 

 

Anonīmo alkoholiķu sapulces var būt dažādas pēc formas, bet katrā no tām cilvēki stāsta par to, ko dzeršana ir nodarījusi viņu dzīvēm un personībām, ko viņi ir darījuši, lai palīdzētu sev, un kā viņi dzīvo šodien.

 

Sapulcēm nav noteikta dalības maksa. Tikšanās notiek Bauskā, Pilskalna iela 14/3 (ieeja no Skolas ielas, Mācību centra ēkā) katru trešdienu no plkst. 19.00-20.00.Vairāk informācija pa tālr. 28833866. Vairāk informācija: ŠEIT.

 

Informāciju sagatavoja:
Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas