Trešdiena, 29. Marts, 2023. Agija, Aldonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskā 13.oktobrī notiks forums „Atbalsts uzņēmējiem”


Bauskā 13.oktobrī notiks forums „Atbalsts uzņēmējiem”2015.10.13 Komentāri (0) Bauskā 13.oktobrī notiks forums „Atbalsts uzņēmējiem”

Šā gada 13. oktobrī Bauskā Ekonomikas ministrija organizē forumu „Atbalsts uzņēmējiem”, lai informētu komersantus par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbībai.

„Jaunajā Eiropas Savienības fondu plānošanas periodā Ekonomikas ministrija veidos atbalsta programmas kopumā 764 miljonu eiro apmērā. Plānotais investīciju apjoms inovācijas un uzņēmējdarbības sekmēšanai  ir 463 miljoni eiro. Tikai attīstot inovatīvus un kvalitatīvus nišas produktus ar augstu pievienoto vērtību, uzņēmumu konkurētspējas kāpums būs straujāks, nodrošinot stabilu un ilgtspējīgu Latvijas ekonomikas izaugsmi. Tāpēc mūsu prioritāte ir atbalsts komersantiem, kas ievieš ražošanā jaunus inovatīvus produktus, kur biznesa riski ir augstāki un atbalsts daudzkārt nepieciešamāks”, uzsver Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Raimonds Aleksejenko. 

Foruma laikā Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Nodarbinātības valsts aģentūras, Lauku atbalsta dienesta, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji informēs komersantus par pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai 2014.-2020. gada ES fondu plānošanas periodā. Forumu atklās Bauskas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks.

Forums „Atbalsts uzņēmējiem” notiks šā gada 13. oktobrī plkst. 10:00 Bauskā, Bauskas pilī  (Bauska, Pilskalns). Foruma dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā.  Dalībai forumā aicinām pieteikties līdz š.g. 12. oktobra plkst. 15:00, tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu šeit. Dalība pasākumā - bezmaksas. Sīkāka informācija par forumu pieejama Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: atbalstsuznemejiem@em.gov.lv, tālr.: 67013240).

Forumu organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Centrālo Finanšu līgumu aģentūru, Zemgales plānošanas reģiona ES informācijas centru.

Kā esam jau informējuši, šā gada rudenī Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Centrālo Finanšu un līgumu aģentūru deviņās Latvijas pilsētās organizēs forumus “Atbalsts uzņēmējiem”, sniedzot komersantiem visaptverošu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai. Nākošie forumi notiks Liepājā (22.10.2015) un Jēkabpilī (27.10.2015); pilns pasākumu kalendārs publicēts Ekonomikas ministrijas mājas lapā.  


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas