Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Baseina pamatos tiks ieguldīta kapsula ar vēstījumu


Baseina pamatos tiks ieguldīta kapsula ar vēstījumu2016.11.15 Komentāri (0) Baseina pamatos tiks ieguldīta kapsula ar vēstījumu

Šī gada sākumā tika parakstīts vēsturisks līgums – pēc ilgiem neizlēmības un neziņas pilniem gadiem ar šī līguma parakstīšanas brīdī tapa skaidrs - baseins Bauskā tomēr būs.

Līgumu par Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas infrastruktūras objekta  - peldbaseina  būvniecību parakstīja Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa un SIA „ABORA” valdes loceklis Juris Kravalis. 

Ir pienācis brīdis, kad, atbilstoši tradīcijai,  jaunceļamās ēkas pamatos tiks ielikta kapsula ar vēstījumu nākamām paaudzēm. Kapsulā tiks ievietots Bauskas novada karogs, pašvaldības informatīvā izdevuma „Bauskas Novada Vēstis” jaunākais numurs, reģionālā laikraksta „Bauskas Dzīve” aktuālais izdevums, vēstījums nākamajām paaudzēm, kā arī  īss apraksts par šī brīža situāciju pašvaldībā un informācija par baseina būvniecības procesu. Iecerēts, ka 2016.gada 15.novembrī objektā pulcēsies pašvaldības un būvuzņēmēju pārstāvji, lai kopīgi ieliktu kaspulu. Svinīgā pasākuma laikā būvobjektu iesvētīs priesteris Andrejs Mediņš.

Ar vēstījuma tekstu iespējams iepazīties šeit!

Infrastruktūras objekts ir plānots kā profesionālās interešu izglītības iestādes „Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola” struktūrvienība, kur tiks nodrošinātas visu Bauskas novada izglītības iestāžu, tajā skaitā pirmsskolas izglītības iestāžu, audzēkņu sporta nodarbības peldbaseinā.

Ēka prioritāri paredzēta sporta aktivitātēm. Peldbaseinā būs vieta cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem ielaišanai baseinā. Tāpat projektā paredzēts atsevišķs bērnu baseins pirmsskolas un sākumskolas posma izglītības iestāžu audzēkņiem.

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas infrastruktūras objekta  - peldbaseina būvniecībai Bauskas novada pašvaldība sistemātiski veikusi uzkrājumus, taču lai nodrošinātu būvniecībai visus nepieciešamos finanšu līdzekļus, 2015.gada decembra domes sēdē deputāti apstiprināja ieceri ņemt aizņēmumu Valsts kasē.

Ieva Šomina
sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas