Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Balso par „Bauskas novada uzņēmēju Gada balvas" ieguvēju!


Balso par „Bauskas novada uzņēmēju Gada balvas2020.10.05 Komentāri (0) Balso par „Bauskas novada uzņēmēju Gada balvas" ieguvēju!

Jau sesto gadu Bauskas novada pašvaldība godinās novada uzņēmējus konkursā „Bauskas novada uzņēmēju gada balva”. 

Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Bauskas novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, veicināt Bauskas novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Bauskas novadā, un stiprināt lokālpatriotismu un piederības sajūtu.

Šogad godināsim uzņēmējus sešās nominācijās:

  • Novada lauksaimnieks;
  • Novada tēla popularizētājs;
  • Novada izaugsme;
  • Novada jaunais uzņēmējs;
  • Gada tirgotājs/pakalpojumu sniedzējs;
  • Novada mājražotājs/amatnieks.

Bauskas novada pašvaldība aicina visus novada iedzīvotājus aktīvi iesaistīties un balsot, lai noskaidrotu konkursa „Bauskas novada uzņēmēju Gada balva" ieguvējus.

Līdz 2020.gada 31.oktobrim aizpildi Balsošanas anketu!

Balsošanas anketas būs novietotas publiski pieejamās vietās Bauskas novada pašvaldības iestādēs – Tūrisma informācijas centrā, novada bibliotēkās, pagastu pārvaldēs, sociālajā dienestā.

  • Balsošanas anketu iespējams aizpildīt elektroniski ŠEIT;
  • Balsošanas anketa (PDF) izdrukāšanai pieejama ŠEIT.

Aizpildītās anketas līdz 31.10.2020. iespējams iesniegt pagastu pārvaldēs, Bauskas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Uzvaras ielā 1, Bauskas Tūrisma informācijas centrā, novada bibliotēkās.

Ja vēlaties piedalīties izlozē par Bauskas novada pašvaldības un vietējo uzņēmēju sarūpētām balvām, lūdzam anketā norādīt savu vārdu un tālruņa numuru vai e-pasta adresi. Izloze notiks 2020.gada 4.decembrī.

Balsošanas anketā norādītos personas datus Bauskas novada pašvaldība apstrādās, lai nodrošinātu komunikāciju ar anketas aizpildītāju saistībā ar izlozes rezultātiem. Šajā anketā iesniegtie personas dati tiks apstrādāti ne ilgāk kā 2 mēnešus pēc balsošanas termiņa beigām. Papildus informāciju par personas datu apstrādi skatīt www.bauska.lv sadaļā „Privātuma politika”.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas