Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Automodelisma trases atklāšana Bauskas Bērnu un jauniešu centrā


Automodelisma trases atklāšana Bauskas Bērnu un jauniešu centrā2014.06.19 Komentāri (0) Automodelisma trases atklāšana Bauskas Bērnu un jauniešu centrā

12.jūnijs Bauskas Bērnu un jauniešu centrā bija īpaša diena, jo ar zibakciju „Dēli izaicina tēvus” tika atklāta Automodelisma trase. To varēja uzstādīt, pateicoties Bauskas novada domes atbalstītajam projektam.
Sacensībās, kuras organizēja Bauskas BJC Automodelisma trases krusttēvs Jelgavas BJC „Junda” pulciņa vadītājs Māris Kalniņš, piedalījās un par pirmo kausu cīnījās Kalēju, Krūmiņu, Kalinku, Macpanu , Čakšu, Kugrēnu, Levko un Bernautu – Kalniņu ģimenes. Trases atklāšanā dalībnieki startēja ar rūpnīcā izgatavotiem modeļiem, vajadzēja iemēģināt un saprast tikai mazo mašīnīšu vadīšanas prasmes. Kā stāstīja pieredzējušais pedagogs Māris, tad braukšanas sacensības ir patīkamākā nodarbe, jo galvenais ir ar pacietību un izdomu konstruēt pašam savu modeli. 

Dēlu un tēvu acis zibēja un uzmanīgi sekoja attiecīgās krāsas mašīnai. Datora ekrānā parādījās nobrauktie apļi un laiks. Pārsteigums visiem bija četrgadīgā Jāņa Matīsa Levko starts, kurš uzrādīja vienu no labākajiem rezultātiem. Trases atklāšanas sacensībās kausu ieguva Kalinku ģimene. Tēvs Jānis un dēls Ričards apgalvoja, ka mašīnu vadīt vajag mierīgi un ar apdomu, tad panākumi neizpaliks. Savukārt Gundars Krūmiņš atcerējās, ka kolhozu laikā Codes mehāniskajās darbnīcās zēni konstruēja mašīnas ar petrolejas motoriem, kuras pēc tam vadīja pa apli. 

Pasākuma dalībniekus priecēja Jāņa Bites rotaļu mašīnu kolekcija, mazākie zēni labprāt izmēģināja kājminamās mašīnas.

Ar prieku septembrī gaidīsim dalībniekus Automodelisma pulciņā!


Bauskas Bērnu un jauniešu centra direktore
Benita Svareniece


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas