Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Atzīmējot starptautisko tūrisma dienu aicina iepazīt Bauskas novadu


Atzīmējot starptautisko tūrisma dienu aicina iepazīt Bauskas novadu Komentāri (0) Atzīmējot starptautisko tūrisma dienu aicina iepazīt Bauskas novadu

Ik gadu 27.septembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Tūrisma diena. Pēdējie divi gadi visai tūrisma nozarei ir bijuši kā izaicinājums un pielāgošanās jaunajai realitātei.  Galvenais vadmotīvs - nodrošināt drošu vai bezkontakta apkalpošanu, bet tai paša laikā nezaudēt saikni ar klientu.

Lai simboliski atzīmētu šo dienu un ievērotu valstī noteiktos ierobežojumus, Bauskas TIC aicina šajā rudenī ikvienu novada iedzīvotāju un viesi uz divu stundu pastaigu ģimenes vai draugu lokā izmantojot audio gidus “Iepazīsti Bausku” un “Iepazīsti Iecavu!”. Rundāles pils muzejs aicina iepazīt Rundāles pils parku notestējot īpašo aplikāciju ar teritorijas shēmu “Digitālais gids”. Ar mobilo gidu iespējams iepazīt arī Mežotnes pilskalna kompleksu.

3.oktobrī (iepriekš piesakoties) Vecumnieku TIP aicina uz pārgājienu “Tūrisma dažādība Vecumniekos”. Tā mērķis ir palūkoties uz Vecumniekiem no tūrista skatupunkta!

Praktiski ieteikumi. Lai izbaudītu ekskursiju ar audio gidu Iecavā un Bauskā, iesakām iepriekš lejup lādēt mobilo aplikāciju izi.travel, uzstādīt GPS uzstādījumus un lietot austiņas. Rundāles parka un Mežotnes pilskalna ekskursijai ir jāizmanto zemāk norādītā saite.

Informāciju sagatavoja

Inese Turkupole-Zilpure
Bauskas TIC vadītāja, www.visit.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas