Pirmdiena, 25. Oktobris, 2021. Beatrise, Beāte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Attālinātais mācību process


Attālinātais mācību process2020.03.23 Komentāri (0) Attālinātais mācību process

Šī ir situācija, kuru neviens nevarēja paredzēt un tai laicīgi sagatavoties. Attālinātā mācīšanās būs jauna pieredze skolām, skolotājiem, audzēkņiem un viņu vecākiem. 

Aicinām visus būt saprotošiem, atsaucīgiem un apzīnīgiem un sekot līdzi informācijai, kas tiek ievietota E - klasē.

Zemāk informācija no Baukas novada izglītības iestādēm par attālināto mācīšanās procesu.

Lai visiem izdodas!

 

 

 

Bauskas Valsts ģimnāzija Bauskas 2.vidusskola Bauskas pilsētas
pamatskola
Codes pamatskola Griķu
pamatskola
 pdf
Īslīces pamatskola
Uzvaras pamatskola Vecsaules pamatskola Pdf Mežotnes sākumskola

Bauskas Mūzikas un 
mākslas skola 
Mūzikas nodaļa 
Mākslas nodaļa

Bauskas novada
Bērnu un jaunatnes sporta skola
Bauskas Bērnu un
jauniešu centrs

Daži ieteikumi/atgādinājumi vecāku atbalstam:

  • Kopā ar bērnu izstrādājiet dienas režīmu (vēlams visai ģimenei, jo audzināšana-  tas ir personīgais piemērs) un centieties to izpildīt. Atvēliet laiku mācībām, regulārām ēdienreizēm, sporta aktivitātēm, atpūtai (piem. grāmatu lasīšanai, galda spēlēm, u.c.) miegam.
  • Ievērojiet higiēnu visur, arī ikdienā mājās. Pārskatiet savus ieradumus, varbūt kaut kas ir jāpamaina. Uzmundriniet viens otru!
  • Iekārtojiet bērnam/ jaunietim mācību vietu. Katram bērnam savu.
  • Uzziniet kāds ir skolotāju izveidotais mācību plāns: dienai vai nedēļai, iepazīstina ar to bērnus. Iespējas, kā organizēt mācību darbu, ir dažādas, bet par tām ir jāvienojas.
  • Iedrošiniet bērnu mācīties individuāli, ik dienu pārrunājiet veicamos uzdevumus, sazinieties ar skolotāju. Sekojiet, lai bērnam nav pārslodze, atbalstiet.
  • Attālinātās mācības nenozīmē tikai to, ka skolēnam visu laiku jādarbojas tīmeklī, ir arī patstāvīgi veicami uzdevumi, piem. pētnieciskie darbi, projekti. Ir iespēja izmantot mācību grāmatas, enciklopēdijas, darba burtnīcas, darba lapas, sevišķi sākumskolā. Attālinātās mācības ietver arī saziņu pa tālruni.
  • Ja interneta pieslēgums neiztur slodzi, pievērsties individuālam darbam, sazinieties ar skolotāju pa telefonu un pēc brīža mēģināt vēlreiz pieslēgties tiešsaistes resursam.
  • Noteikti informējiet skolotāju, ja nav iespēja skolēnam veikt uzdoto, nav tehniskā nodrošinājuma, vai ir citas problēmas. Katru problēmu var risināt, ja par to zina iesaistītās puses.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas