Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Atsāksies darbi projektā “Kalna ielas un Zaļās ielas seguma periodiskā uzturēšana”.


Atsāksies darbi projektā “Kalna ielas un Zaļās ielas seguma periodiskā uzturēšana”.2015.04.21 Komentāri (0) Atsāksies darbi projektā “Kalna ielas un Zaļās ielas seguma periodiskā uzturēšana”.

Ar 11.maiju pēc tehnoloģiskā pārtraukuma tiks atsākti darbi Kalna un Zaļajā ielā. Līdz jūnija beigām plānots ieklāt asfaltbetona seguma virskārtu. 

Apvedceļa izmantošana paredzēta laikā no 18.maija.
Shēmu skatīt ŠEIT

Sākotnēji asfaltbetona seguma virskārta tiks ieklāta Kalna un Zaļās ielas KREISAJAI PUSEI virzienā no Rīgas posmā no Mēmeles tilta līdz Dārza ielai. Šajā laikā vienas dienas garumā tiks slēgta transporta kustība Plūdoņa un Rīgas ielas krustojumos.

Satiksmes organizācijas shēma

Pēc tam tiks ieklāta Kalna un Zaļās ielas LABAJAI PUSEI virzienā no Rīgas posmā no Mēmeles tilta līdz Uzvaras ielai. Šajā laikā vienas dienas garumā tiks slēgta transporta kustība Plūdoņa un Rīgas ielas krustojumos.

Satiksmes organizācija shēma

Darbi turpināsies virzienā uz Bauskas pilsētas robežas pusi. Šajā periodā dažādos laika posmos tiks slēgta transporta kustība Pionieru, Liepu, Lāčplēša, Kraujas, Slimnīcas un Salātu ielās. 

Satiksmes organizācijas shēma

Pēc brauktuves virskārtas ieklāšanas tiks veikti nobrauktuvju asfaltēšanas darbi un Mēmeles tilta virskārtas izbūves darbus. 

Lūdzam iedzīvotājus sekot līdzi darbu norises gaitai, lai sev atvieglotu pārvietošanos pa Bauskas pilsētas ielām. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas