Trešdiena, 29. Marts, 2023. Agija, Aldonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Atrod nesprāgušu II Pasaules kara laika lādiņu


Atrod nesprāgušu II Pasaules kara laika lādiņu2018.04.27 Komentāri (0) Atrod nesprāgušu II Pasaules kara laika lādiņu

Bauskas 2.vidusskolas stadionā būvdarbu laikā būvnieki šorīt, 2018.gada 27.aprīlī atrada nesprāgušu II Pasaules kara laika lādiņu. Operatīvi tika evakuētas blakus esošās izglītības iestādes. Mazie pirmsskolas izglītības iestādes „Zīlīte" audzēkņi devās uz bērnudārza filiāli Dārza ielā, 2.vidusskolas mazie audzēkņi skolēnu pavadībā mēroja ceļu uz Bauskas pilsētas stadionu un sporta čentru „Mēmele." Lielie skolēni devās mājup. Plānots, ka audzēkņi izglītības iestāžu telpās varēs atgriezties pēc 3 - 4 stundām, kad savu darbu būs paveikusi sapieru vienība. „Bērni ir drošībā," uzsver abu izglītības iestāžu vadītājas.

Valsts policija sadarbībā ar pašvaldības policiju nodrošināja operatīvu teritorijas norobežošanu. Uz laiku slēgtas arī būvlaukumam piegulošās ielas - Dārza iela, Slimnīcas iela un Plūdoņa iela. 

 

 

Papildināts: atradums ir mīnmetēja mīna. Tas ir neliels lādiņš un lielu kaitējumu nodarīt nevar, tomēr drošības apsvērumu dēļ veiktas visas nepieciešamās procedūras. Operatīvo dienestu rīcība šajā situācijā ir viņu kompetence un viņi rīkojas atbilstoši instrukcijām.

 

Ieva Šomina,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas