Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Atklāts tilts pār Mūsu


Atklāts tilts pār Mūsu2014.11.12 Komentāri (0) Atklāts tilts pār Mūsu

2014. gada 11.novembrī plkst.15:00 stāvlaukumā pie Bauskas pils notika svinīgs pasākums, kurā, klātesot pašvaldības amatpersonām un atbildīgajiem darbiniekiem, būvdarbu procesā iesaistītajiem uzņēmējiem un darbu veicējiem, un par būvniecības procesa kontroli atbildīgo iestāžu pārstāvjiem, kā arī prāvam iedzīvotāju pulkam, tika atklāts rekonstruētais Mūsas tilts.
 
Pasākuma laikā skanēja uzrunas un pateicības vārdi. „Rekonstruējot Mūsas tiltu, izmantoti 1887.-1888. gadā būvētie tilta balsti, tādejādi var apgalvot, ka Mūsas tilts šobrīd ir vecākais Bauskas tilts,” savā uzrunā klātesošajiem sacīja novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Priekšsēdētājs vēlēja tiltam ilgmūžību un pateicās visiem tilta rekonstrukcijas projektā iesaistītajiem – pašvaldības speciālistiem, darbu veicējiem un iedzīvotājiem, kuri pacietīgi pārvarēja grūtības, kas bija saistītas ar satiksmes ierobežojumiem būvdarbu laikā. SIA „Tilts” valdes loceklis Artjoms Gridņevs izteica īpašu prieku un lepnumu par to, ka būvuzņēmējs Bauskā rekonstruējis jau otro tiltu, jo arī tilta pār Mēmeli rekonstrukcija ir SIA „Tilts” veikums. Ilgu mūžu tiltam vēlēja arī VAS “Lavijas Valsts ceļi” Centra reģiona direktors Edgars Brass, SIA „Firma L4” valdes loceklis Jānis Māsēns un SIA “Projekts 3” tiltu nodaļas vadītājs Ģirts Šķupelis.

Pēc svinīgajām uzrunām Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks kopā ar SIA „Tilts" valdes locekli Artjomu Gridņevu devās uz tiltu, lai, skanot PO „Bauska” izpildītajai tiltu „himnai” –„Brauciet lēnāk pār tiltu, draugi” - pārgrieztu atklāšanas lentu. Lentes posmus savā īpašumā ieguva ne vien pašvaldība un būvuzņēmējs, saglabāt gabaliņu no šī vēsturiskā pasākuma varēja arī iedzīvotāji. Pēc tilta atklāšanas domes priekšsēdētājs kopā ar darbu veicējiem sēdās pašvaldības elektromobiļos un devās simboliskā braucienā pāri tiltam. Arī daļa iedzīvotāju izmantoja iespēju šķērsot satiksmei slēgto tiltu pa braucamo daļu.
 
Bauskas novada pašvaldība saka sirsnīgu paldies Bauskas Kultūras centra speciālistiem un īpaši vadītājai Ilvai Vansovičai par lielisko pasākuma organizāciju, Līduma kultūras nama speciālistiem par pasākuma apskaņošanu un PO „Bauska” lieliem un maziem mūziķiem par radīto noskaņu, tāpat pateicamies Bauskas pilij un seno deju grupai „Galms” par iespēju viesoties pilī un baudīt deju priekšnesumus.  

Plašāks ieskats pasākumā šeit

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas