Trešdiena, 05. Oktobris, 2022. Amālija, Amēlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Atklāts Bauskas novada Higiēnas centrs


Atklāts Bauskas novada Higiēnas centrs 2016.12.28 Komentāri (0) Atklāts Bauskas novada Higiēnas centrs

Lai paplašinātu iedzīvotājiem sociālo pakalpojumu klāstu, pirms diviem gadiem tika nolemts, ka Rūpniecības ielā 7 vajadzētu ierīkot Higiēnas centru. Kādreizējā svaru māja, kas pamazām pārvērtās par graustu, piedzīvojusi neticamas pārmaiņas. Būvdarbi noslēgušies ātrāk nekā plānots, tāpēc ar lielu gandarījumu Sociālā dienesta darbinieki sākuši iedzīvināt telpas vēl pirms gadu mijas.

Tagad tur var ne tikai nomazgāties, bet arī izmazgāt veļu, nepieciešamības gadījumā pagatavot ēst un kritiskā situācijā pārnakšņot. Šajās telpās būs arī iespēja ģimenēm, kurām ir nepietiekamas sociālās prasmes, mācīties pagatavot vienkāršu ēdienu, veidot izpratni par būtiskākajiem ķermeņa un apģērba higiēnas jautājumiem. Telpās notiks arī nodarbības un apmācības jauniešiem ar invaliditāti, tādējādi viņu aprūpētājiem nodrošinot atelpas brīža pakalpojumus.

Pulcējoties sociālo pakalpojuma saņēmējiem un tiešajiem Higiēnas centra izmantotājiem, Sociālā dienesta darbiniekiem, būvniekiem, novada deputātiem un administrācijas darbiniekiem, 28. decembrī svinīgi tika pārgriezta centra atklāšanas lenta un uzteikti projekta veidotāji, atbalstītāji un realizētāji par kvalitatīvi paveiktu darbu.

Ēkas projektu izstrādāja SIA “BM-projekts”. Projekta īstenošana pēc iepirkuma procedūras 2015. gada decembrī tika uzticēta būvniekiem SIA „FF” ar kopējo līgumcenu 231 406,89 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Būvuzraudzību veica SIA “RS Būvnieks” par 11 313,50 eiro ar pievienotās vērtības nodokli.

“Daudz dzirdēts par problēmām ar būvniekiem, bet sadarbība ar SIA “FF” būvniekiem bija konstruktīva un laba. Savus pienākumus rūpīgi veica arī būvuzraugs Raivo Soks,” slavē Sociālā dienesta vadītāja Iveta Kubliņa. Svinīgajā pasākumā Bauskas novada Uzslavas rakstus par paveikto dabu saņēma SIA “FF” projektu vadītājs Uldis Teteris un būvdarbu vadītāja palīgs Normunds Bursevics, kā arī būvuzraugs Raivo Soks. Sociālais dienests īpašu paldies teica arī Bauskas novada administrācijas Saimnieciskās nodaļas vadītājām Mārtiņam Vilciņam un speciālistam Aldim Kapkalnam.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vairāk fotoattēlu ŠEIT

Zane Gorškova,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas