Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Atklāts Bauskas kultūras centra izremontētais vestibils


Atklāts Bauskas kultūras centra izremontētais vestibils2015.02.16 Komentāri (0) Atklāts Bauskas kultūras centra izremontētais vestibils

Bauskas Kultūras centra vestibila telpas jaunā iekārtojumā tika atklātas pirmsvalentīndienā – 13.februārī. Atklāšanas pasākumā piedalījās novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, deputāte, Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas priekšsēdētāja  Inita Nagņibeda, deputāte Rudīte Čakāne, Uldis Kolužs un Voldemārs Čačs, bijušais Kultūras centra direktors Jānis Matisons,  kā arī Kultūras centra paši tuvākie kaimiņi – Bauskas Centrālās bibliotēkas speciālistes.

Kultūras centra vestibils guvis jaunus vaibstus – gan estētiskā noformējumā, gan arī praktiski. Uzlabota vides pieejamība, kas ir ļoti būtiski cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tuvāk apmeklētājam „pārcēlusies” arī „Biļešu paradīzes” kase, iekārtots klientu apkalpošanas centrs. Vestibilā tagad atrodas monitors, kurā vērojams, kas notiek lielajā zālē.

Kultūras centra direktore Ilva Vansoviča skaidroja, ka remonta veikšanai no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas saņemta mērķdotācija EUR 20 000 vides pieejamības uzlabošanai, bet pašvaldības finansējums ir EUR 18 000. Jauniekārtoto telpu iekārtojuma dizainu veidojusi pašvaldības būvvaldes arhitekte Sandra Smolija.

Apmeklētāji uz Bauskas Centrālo bibliotēku varēs doties caur atjaunoto vestibilu, nevis, izmantojot Bauskas Kultūras centra dienesta ieeju, kā tas bijis līdz šim. Tādējādi labiekārtošanas darbi labvēlīgi ietekmēs arī bibliotēkas apmeklētājus, jo tiem tiks aiztaupīta dažkārt mulsinošā maldīšanās cauri Kultūras centra administrācijas telpām. Turklāt iecerēts, ka cilvēkiem, kuriem nokļūšana ēkas trešajā stāvā dažādu apsvērumu dēļ ir apgrūtināta, klientu apkalpošanas speciālists sniegs atbalstu bibliotēkas pakalpojumu saņemšanai.

Pēc izremontēto telpu atklāšanas pasākuma dalībnieki tika aicināti aplūkot arī pārējās Kultūras centra telpas, novērtējot padarīto.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas