Piektdiena, 19. Augusts, 2022. Imanta, Melānija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Atklāta rekonstruētā Rīgas iela


Atklāta rekonstruētā Rīgas iela2014.12.19 Komentāri (0) Atklāta rekonstruētā Rīgas iela

18.decembrī ielu atklāšanas svētku maratons piestāja Rīgas ielā. Domes priekšsēdētāja Raita Ābelnieka vilktais bluķis un budēļi no folkloras kopas „Trejupe” aizgaiņāja no Rīgas ielas visas sliktās domas, ļaunās mēles un neizdošanās. Gājiena noslēgumā pie degošā bluķa ugunskura, baudot cienastu un siltu tēju, varēja sasildīties visi pasākuma viesi.

Jautrais svētku gājiens Rīgas ielu izstaigāja visā tās garumā. Visa iela ir skaista, bet tās pārvērtības, kas notikušas pašā ielas galā, tiešām ir ievērojamas, to atzina visi dalībnieki.

Par ieguldījumu un veiksmīgu sadarbību Rīgas ielas rekonstrukcijas īstenošanā domes priekšsēdētājs pasniedza domes uzslavas rakstus ielas rekonstrukcijas tehniskā projekta autoriem SIA „Projektēšanas birojs KTA”, būvdarbu veicējam SIA „VIONA” un SIA „Viona” darbu vadītājam Aramam Avetjanam, būvuzraugiem SIA „Būvju tehniskā uzraudzība”, kā arī projekta vadītājai, Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājai Ilzei Tijonei. 

Bauskas novada pašvaldība saka sirsnīgu paldies visiem iedzīvotājiem, kuri atrada laiku un iespēju atbalstīt Rīgas ielas aktivitātes. Par atbalstu pasākuma organizēšanā liels paldies Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa priekšniekam Aināram Stankevicam, Bauskas ceļu policijas vīriem, Sabiedriskās kārtības nodaļas vadītājam Dzintaram Lenbergam un nodaļas darbiniekiem. Par sirsnīgo muzicēšanu un īstenas svētku atmosfēras radīšanu paldies folkloras kopai „Trejupe”.

Ielu atklāšanas svētki jau viesojušies 1.Maija ielā, Kraujas ielā un Rīgas ielā. Pirmdien, 22.decembrī tie noslēgsies ar svinīgu rekonstruētās Sporta ielas atklāšanu. Aicinām iedzīvotājus plkst.17:30 pulcēties Krasta ielas un Sporta ielas krustojumā, lai kopā ar Ziemassvētku vecīti, domes vadību un būvuzņēmējiem priecātos par šeit paveikto. 

 

Saistītie raksti
Rekonstruēto ielu atvēršanas svētki Bauskā
1.Maija ielā svētki nosvinēti sirsnīgi un gaiši
Bauskas ielu svētki turpinās


 

Ieva Šomina, 
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas