Sestdiena, 25. Jūnijs, 2022. Maiga, Milija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Atklāj rekonsturēto Bauskas 2.vidusskolas sporta zāli


Atklāj rekonsturēto Bauskas 2.vidusskolas sporta zāli2015.03.05 Komentāri (0) Atklāj rekonsturēto Bauskas 2.vidusskolas sporta zāli

4.marts bija prieka pilna diena Bauskas 2.vidusskolas audzēkņiem un pedagogiem - svinīgā pasākumā, klātesot plašajai skolas saimei un viesiem, tika atklāta rekonstruētā skolas sporta zāle. Desmit gadus lolotā iecere beidzot ieguvusi reālus apveidus – gaišu, prasībām un normatīviem atbilstošu sporta vidi. Bauskas 2.vidusskolas sporta zāles rekonstrukcijas noslēgumu gaidīja ne vien skolas audzēkņi un pedagogi. Nepacietīgi bija arī Bērnu un jaunatnes sporta skolas sportisti un viņu skolotāji, jo tieši 2.vidusskolas telpas ir tās, kur treniņus bieži aizvada lielāki un mazāki sporta skolas basketbolisti un florbolisti.  

Simbolisko sporta zāles atklāšanas sarkano lentu kopā ar skolas direktori Veru Grigorjevu pārgrieza Bauskas novada pašvaldības izpilddirektors Jānis Kalinka un būvuzņēmuma SIA „Garlic” valdes loceklis Jānis Innis. Uzrunājot klātesošos, direktore veltīja sirsnīgus pateicības vārdus Bauskas novada domes deputātiem par pozitīvo lēmumu sakārtot sporta zāles telpas, administrācijas speciālistiem, 2.vidusskolas kolektīvam un būvuzņēmējam par ieguldīto darbu sarežģītā remontdarbu procesa īstenošanā. Priecājoties par paveikto, Grigorjevas kundze iezīmēja arī nākotnē darāmos darbus un to nav maz, taču kopīgiem spēkiem viss ir paveicams. Simboliskas medaļas, ziedus un nelielas pateicības veltes no direktores rokām saņēma pašvaldības izpilddirektors Jānis Kalinka, izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka, Saimnieciskās nodaļas vadītājs Mārtiņš Vilciņš un 

Saimnieciskās nodaļas speciālists Raimonds Bitins, pie piemiņas veltēm tika arī SIA „Garlic” komanda. Īpašu paldies direktore teica Bauskas 2.vidusskolas sporta pedagogam Aleksejam Grigorjevam, kura ieguldījums sporta vides sakārtošanā skolā bijis nenovērtējams. Pašvaldības izpilddirektors par iniciatīvu un personisko ieguldījumu sporta jomas attīstībā izglītības iestādē Aleksejam Grigorjevam pasniedza Bauskas novada Pateicības rakstu. Pašvaldības apbalvojumam savu mācībspēku izvirzīja Bauskas 2.vidusskola.

Siltus apsveikuma vārdus skolas saime saņēma no daudziem, jo daudziem ciemiņiem. SIA „Garlic” valdes loceklis Jānis Innis skolai no sava uzņēmuma dāvāja novusa galdu, 2.vidusskolas sporta inventāra krājumus papildināja Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas un sporta centra „Mēmele” dāvātās bumbas. Apsveikt direktori un kolektīvu bija ieradušies pašvaldības pārstāvji, Bauskas Valsts ģimnāzijas direktors, domes deputāts Raimonds Žabovs, Bauskas pilsētas pamatskolas direktors, domes deputāts Jānis Rumba un Bauskas sākumskolas pārstāve un Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas vadītāja, deputāte Inita Nagņibeda. Īpašs prieks par skolā paveikto izskanēja arī no audzēkņu vecāku pārstāvjiem un pedagogu kolektīva. Ar skaistām, gaišām un kvalitatīvām sporta telpām 2.vidusskolas kolektīvu sveica skolas absolvents, Bauskas Teakwondo-Hapkido kluba „SAM - KAN” prezidents Sergejs Kirtovskis. Viņš uzsvēra skolas direktores Veras Grigorjevas nenovērtējamo ieguldīju skolas attīstībā un simboliski dāvāja viņai melno jostu par visām cīņām, kuras izcīnītās un par tām, kuras vēl priekšā, bet kurās Grigorjevas kundze noteikti gūs panākumus. Iedvesmojoši un jauniešiem tuvā veidā izteikti bija skolas absolventa, basketbola kluba „VEF Rīga” galvenā trenera Nikolaja Mazura apsveikuma vārdi.  „Sporta zāle bija mana mīļākā telpa skolā. Lai cik nejauki būtu sākusies diena, ja tajā bija paredzēta sporta stunda – tā bija laba diena. Kad bastoju stundas, vienmēr nācu tieši uz šejieni,” sacīja Nikolajs Mazurs, skolas direktorei pasniedzot basketbola bumbu ar „VEF Rīga” komandas spēlētāju autogrāfiem.  Pasākuma dalībnieku priekam ar priekšnesumiem uzstājās deju grupas „Lēra” atraktīvās dejotājas, bet ar draudzīgu basketbola spēli klātesošos priecēja Bauskas 2.vidusskolas un Bauskas Valsts ģimnāzijas basketbolisti.

Bauskas 2.vidusskola pēc audzēkņu skaita ir lielāka Bauskas novada izglītības iestāde. Skolā, tās 70 gadu pastāvēšanas laikā izauguši daudzi valsts un pat pasaules mērogā panākumus guvuši sportisti, cilvēki, kuri devuši nozīmīgu ieguldījumu sporta attīstībā gan savā novadā, gan valstī. Gribas vēlēt, lai skaistās, gaišās sporta zāles telpas rosinātu jauniešus aizvien jauniem, lieliem sporta sasniegumiem, lai sportisks un veselīgs gars un daudz sportu mīlošu audzēkņu piepilda sporta zāles telpas tās daudzo nākamo kalpošanas gadu laikā.

FOTOGALERIJA

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas