Piektdiena, 27. Maijs, 2022. Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Atkārtoti aicina pieteikt kandidātus Ētikas komisijai


Atkārtoti aicina pieteikt kandidātus Ētikas komisijai2017.09.05 Komentāri (0) Atkārtoti aicina pieteikt kandidātus Ētikas komisijai

Bauskas novada pašvaldībā no pagājušā gada darbojas Ētikas komisija. To apstiprina dome uz savu pilnvaru laiku. Tā kā 3.jūnijā ir ievēlēta jauna novada dome, no jauna ir jāpārvēlē arī Ētikas komisija. Līdz šim ir saņemti divi Ētikas komisijas locekļu pieteikumi. Pēc nolikuma komisijā jādarbojas trīs sabiedrības pārstāvjiem, tāpēc pagarināts pieteikšanās laiks. 

Ētikas komisija ir Bauskas novada pašvaldības koleģiāla un neatkarīga institūcija, kuras uzdevums ir objektīvi un vispusīgi izvērtēt Bauskas novada domes priekšsēdētāja, domes priekšsēdētāja vietnieka, deputātu un pašvaldības amatpersonu un darbinieku - izpilddirektora, izpilddirektora vietnieka, iestāžu vadītāju un darbinieku - Ētikas kodeksā noteikto normu ievērošanu.

Ētikas komisijā strādā pieci cilvēki. Divi deputāti un trīs sabiedrības pārstāvji. Pašvaldība aicina vismaz desmit cilvēku lielai grupai ieteikt Bauskas novada iedzīvotājus, cienītas personas, kas varētu darboties Ētikas komisijā.  

Bauskas novada pašvaldības Ētikas komisijas nolikums

ĒTIKAS KOMISIJAS LOCEKLA KANDIDĀTA PIETEIKUMS

Ētikas kodekss

Komisijas locekļa kandidāta pieteikumus līdz 2017.gada 22.septembra darbadienas beigām var iesniegt Bauskas novada administrācijas Klientu apkalpošanas centrā, Uzvaras ielā 1, Bauskā vai iesūtīt pa pastu, norādot adresātu: Bauskas novada pašvaldība, Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads, LV-3901.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas