Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

ATCELTS PASĀKUMS! Bauskas novada Sociālais dienests aicina uz atvērto durvju dienu


ATCELTS PASĀKUMS! Bauskas novada Sociālais dienests aicina uz atvērto durvju dienu2020.03.11 Komentāri (0) ATCELTS PASĀKUMS! Bauskas novada Sociālais dienests aicina uz atvērto durvju dienu

Pasākums ir atcelts!

Bauskas novada Sociālais dienests aicina uz Vispasaules sociālā darba nedēļu (16.03.-20.03.2020.), kuras ietvaros gaidīsim Jūs Bauskas novada Sociālajā dienestā, Rūpniecības ielā 7, Bauskā, 17.martā uz atvērto durvju dienu no plkst.10.00 līdz 17.00.

Būs iespēja tikties un aprunāties ar sociālā darba speciālistiem, piedalīties sociālo darbinieku sēdē no plkst.10.00 līdz 11.00, kā arī apskatīt izstādi Dienas aprūpes centrā, kuru būs sagatavojuši jaunieši ar funkcionāliem un garīga rakstura traucējumiem, kuri ik dienu apmeklē centru un radošajās nodarbībās rada skaistus mākslas darbus.

Sociālā darba nedēļu sociālā dienesta darbinieki ieskandinās ar dalību „Lielajā Autofotoorientēšanās piedzīvojumā „Bauska-Panevēža" 14.martā, kura ietvaros Sociālajā dienestā būs viens no kontrolpunktiem, kurā brauciena dalībnieki darīs labos darbus ar mērķi sniegt atbalstu mūsu dienas aprūpes centra jauniešiem.
 

Labklājības ministrijas informācija:

18.marts - Vispasaules sociālā darba diena

Otrdien, 18.martā, Starptautiskā sociālo darbinieku federācija (The International Federation of Social Workers) atzīmē Vispasaules sociālā darba dienu, informē Labklājības ministrija (LM).

Vispasaules sociālā darba dienas mērķis ir pievērst uzmanību sociālā darba nepieciešamībai un ietekmei sabiedrības labklājības veidošanas procesā.

„Sociālo darbu kā valstiski svarīgu profesiju īpaši novērtējām krīzes laikā, kad sociālajiem darbiniekiem bija liela loma sociālā miera nodrošināšanā. Tas nenoliedzami ir psiholoģiski smags, bet ļoti nepieciešams darbs, jo bieži vien tieši sociālais darbinieks ir pirmā palīdzība, galvenā uzticības persona un atbalsts grūtībās nonākušam cilvēkam. Tāpēc šīs dienas atzīmēšana turpmāk arī Latvijā būtu jāiedibina kā tradīcija, godinot sociālā darba nozīmību un lomu labākas dzīves vides veidošanā," pārliecināts labklājības ministrs.

Kaut gan visā pasaulē marta trešajā otrdienā atzīmē Vispasaules sociālā darba dienu, Latvijā šī tradīcija vēl nav iedzīvojusies. Ņemot vērā ekspertu viedokļus, LM rosina Likumā Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām to iekļaut kā atzīmējamo dienu. 

Atgādinām, ka 2013.gada nogalē apstiprināts politikas plānošanas dokuments Profesionāla sociālā darba attīstības pamatnostādnes 2014.-2020.gada, kas paredz aktualizēt šādu pasākumu esamību. Dokumenta mērķis ir veicināt izpratni par sociālo darbu un paaugstināt tā prestižu sabiedrībā. 

 

Informāciju sagatavoja:

Dina Romanovska 
Bauskas novada Sociālā dienesta vadītāja, 63921800, dina.romanovska@bauska.lv


Renāte Andersone
Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 
renate.andersone@lm.gov.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas