Trešdiena, 28. Septembris, 2022. Lana, Sergejs, Svetlana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Atbalsta vairākus lēmumprojektus par līdzfinansējuma piešķiršanu


2014.10.17 Komentāri (0) Atbalsta vairākus lēmumprojektus par līdzfinansējuma piešķiršanu

Vides un attīstības komitejā 2014.gada 16.oktobrī deputāti atbalstīja vairākus lēmumprojektus par papildus finansējuma piešķiršanu. Vienbalsīgi tika akceptēts Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējums EUR 717,83 apmērā (10 % apmērā no projekta kopējām izmaksām) biedrības „Bauskas sākumskolas padome” projekta „Kultūras tradīciju veicināšana un attīstība Bauskas novada Bauskas sākumskolā”, kas paredz tautu tērpu iegādi Bauskas sākumskolas skolēnu tautisko deju kolektīvam „Odziņa” un Aivas Skalderes deju kolektīvam. Atbalstu guva arī lēmumprojekts par papildu finansējuma EUR 27242  apmērā piešķiršanu Bauskas novada pašvaldības iestādei „Mežotnes pagasta pārvalde” ielu apgaismojuma izbūvei Mežotnes pagasta Mežotnes ciemā. Komitejas sēdē tika lemts arī par papildu finansējuma piešķiršanu Mežotnes pagasta pārvaldei EUR 18 171 remontdarbu veikšanai pagasta pārvaldes garāžai - materiālu noliktavai, lai nodrošinātu ēkas saglabāšanu un turpmāku ekspluatāciju, palielinot iepriekš piešķirto papildfinansējumu šim mērķim par EUR 2138.

Komitejas sēdē tika skatīts lēmumprojekts saistībā ar  SIA „Bauskas ūdenssaimniecība” prokūrista Valērija Gabrāna iesniegumu, kurā norādīts, ka sakarā ar būvdarbiem 1.maija ielā, bija nepieciešams novadīt augstos grunts ūdeņus un virszemes ūdeņus pilsētas lietus ūdens kanalizācijas sistēmā. Šī projekta ietvaros tika izstrādāti papildu risinājumi par lietus ūdens novadīšu uz Uzvaras ielas esošo lietus ūdens kanalizācijas sistēmu. Otrs papildu risinājums lietus ūdens novadīšanai ir jaunas lietus ūdens novadīšanas sistēmas izbūve Pilskalna ielā, posmā no 1.maija ielas līdz Parka ielai. Sakarā ar būvdarbiem Rīgas ielā, starp dzīvojamām mājām Rīgas ielā Nr.58 un Nr.60 jāveic kanalizācijas sistēmas izbūve. Plānoto būvdarbu veikšanai deputāti piekrita SIA „Bauskas ūdenssaimniecība” pamatkapitālu palielināt par EUR 53 738.

Ar prezentāciju par veloparka izveidošanas iespējām sēdē piedalījās J.Jansons. Viņš iepazīstināja deputātus ar plašu piedāvājumu veloparku izveidei, pielāgojot tos dabiskam reljefam, izmantojot vietējos resursus un veidojot veloparkus ar zonu dalījumu dažādu prasmju līmeņu velobraucējiem. Tas protams ir nevis tuvākās, bet tālākās nākotnes jautājums, domājot par atpūtas infrastruktūras attīstību Bauskas novadā.

Aija Spriņķe,
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas