Ceturtdiena, 18. Augusts, 2022. Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Atbalsta starpnovadu sadarbību un piešķir līdzekļus nozīmīgiem kultūras un sporta pasākumiem novadā


Atbalsta starpnovadu sadarbību un piešķir līdzekļus nozīmīgiem kultūras un sporta pasākumiem novadā2018.03.19 Komentāri (0) Atbalsta starpnovadu sadarbību un piešķir līdzekļus nozīmīgiem kultūras un sporta pasākumiem novadā

Atbalsta starpnovadu sadarbību

Sociālo, izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē 14.martā deputāti atbalstīja divus lēmuma projektus, kas veicina starpnovadu sadarbību sporta un izglītības jomā.

Tika atbalstīts Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolas sagatavotais līguma projekts sadarbībai sporta jomā starp Bauskas novadu un Rundāles novadu, kas nosaka, ka profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas un sporta pedagogu metodisko darbu Bauskas novada pašvaldības vārdā organizēs Bauskas novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestāde „Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola” .

Tika atbalstīti grozījumi konkursa „Gada skolēns” nolikumā, kas nosaka, ka turpmāk šajā konkursā piedalīsies izglītojamie arī no Vecumnieku novada. Pašreiz konkursā piedalās izglītojamie no Bauskas, Rundāles un Iecavas novada izglītības iestādēm.

Piešķir līdzekļus kultūras un sporta pasākumiem

Deputāti atbalstīja lēmuma projektu par 10 000 eiro piešķiršanu  biedrībai „RENCĒNU AUTOKLUBS” pasākumu organizēšanai Bauskas novada Gailīšu pagasta sporta kompleksā „Mūsa Raceland”, tai skaitā Latvijas rallijkrosa kausa Bauskas posma organizēšanai 2018.gada 4.augustā un FIA Eiropas autokrosa čempionāta 2.posma organizēšanai 2018.gada 1.-3.jūnijā. Finansējums tiks piešķirts no sporta centra „Mēmele” budžetā plānotajiem līdzekļiem.

Tika atbalstīts līdzekļu piešķīrums 12 000 eiro apmērā mūzikas un mākslas festivāla „Vivat Curlandia!” organizēšanai Bauskā 2018.gada 21. un 22.jūlijā,  no Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas Kultūras centrs” 2018.gada budžetā plānotajiem līdzekļiem.

Deputāti virzīja izskatīšanai Finanšu komitejā arī lēmuma projektu par līdzekļu piešķiršanu 10 000 eiro apmērā starptautiskā mūsdienu etniskās mūzikas un vēstures rekonstrukcijas festivāla „Zobens un Lemess” organizēšanai Bauskā 2018.gada 15.un 16.jūnijā no Bauskas novada pašvaldības iestādes “Bauskas Kultūras centrs” 2018.gada budžetā plānotajiem līdzekļiem.

Piešķir līdzekļus biedrības „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” Bauskas nodaļas projektam

Atbalstīts biedrības „Latvijas multiplās sklerozes asociācija” Bauskas nodaļas iesniegtais projekts „Mēs un MS” , piešķirot līdzekļus 715 eiro apmērā dažādu pasākumu un aktivitāšu organizēšanai 30  biedrības dalībniekiem.

Citi jautājumi

Veikti grozījumi lēmumā „Par amatu, kurus ieņemošās amatpersonas un darbinieki ir pakļautas reālam dzīvības vai veselības apdraudējumam, saraksta apstiprināšanu” tajā iekļaujot jaunveidotās struktūrvienības „ Bauskas novada Pašvaldības policija” darbiniekus.

Tika pieņemts lēmums par Bauskas pils kafejnīcas telpu nomas tiesību izsoli, nomnieka noskaidrošanai.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas