Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Asprātīgāko komentāru konkurss iedzīvotājiem


Asprātīgāko komentāru konkurss iedzīvotājiem2015.02.05 Komentāri (0) Asprātīgāko komentāru konkurss iedzīvotājiem

Gada budžeta apstiprināšana, neapšaubāmi, ir viens no nozīmīgākajiem gada notikumiem pašvaldībā. 3.februārī Bauskas novada dome uzsāka detalizētu 2015.gada budžeta apspriešanu.  Deputātu darba sanāksmēs tiek skatīti budžeta pieprasījumi no iestādēm, pagastu pārvaldēm un administrācijas. Budžeta izveides un apspriešanas process ir laikietilpīgs, sarežģīts un ļoti nopietns darbs. Ieskaties arī Tu domes deputātu Veras Grigorjevas, Ulda Koluža un Jāņa Rumbas rūpju pilnajās sejās.  Ko Tu tajās redzi?  

Iesniedz savu fotogrāfijas komentāru līdz 2015.gada 12.februārim.  Asprātīgāko un interesantāko komentāru autori saņems piemiņas balvas no Bauskas novada pašvaldības. 

Lai pievienotu savu komentāru, reģistrējies pašvaldības mājas lapā. Komentēt vari arī Bauskas novada pašvaldības sadaļā sociālajos tīklos http://www.draugiem.lv/bauskasnovads/ un https://www.facebook.com/bauskasnovads

 

SVARĪGI! Komentāros nav atļauts ievietot rupjus, cieņu aizskarošus vai draudus saturošus, nacionālu un rasu naidu kurinošus, neētiskus, pornogrāfiska rakstura, kā arī cita satura ziņojumus, kas pārkāpj LR likumus un normatīvos aktus.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas