Trešdiena, 28. Jūlijs, 2021. Cecīlija, Cilda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

AS „Sadales tīkls” aicina būt piesardzīgiem un ievērot drošību negaisa laikā


AS „Sadales tīkls” aicina būt piesardzīgiem un ievērot drošību negaisa laikā2014.05.19 Komentāri (0) AS „Sadales tīkls” aicina būt piesardzīgiem un ievērot drošību negaisa laikā
Elektroenerģijas piegādes uzņēmums AS „Sadales tīkls”, reaģējot uz meteoroloģiskajām prognozēm par pērkona negaisiem, aicina būt īpaši uzmanīgiem elektroiekārtu tuvumā un ievērot elektroierīču drošas lietošanas noteikumus. Uzņēmuma personāls seko līdzi situācijai elektroapgādē, nodrošinot gatavību novērst iespējamos bojājumus. 
 
 
AS „Sadales tīkls” aicina iedzīvotājus ievērot pastiprinātus drošības pasākumus negaisa laikā, jo tā ietekmē var lūzt koki un zari, pārraujot elektrolīniju vadus un radot bīstamas situācijas, kas apdraud iedzīvotāju dzīvību. Elektrisko līniju ekspluatācijas praksē novēroti gadījumi, kad negaisa laikā ar vienu zibens spērienu tiek bojāti vairāki elektrolīniju balsti, nolaužot tos un saraujot elektrības vadus. Netuvoties elektroietaisēm, ja tajās ir iekārušies koki vai zari, vai zemē redzams norauts elektrolīniju vads, jo šāds iekārtu stāvoklis var apdraudēt iedzīvotāju dzīvību. 
 
AS „Sadales tīkls” atgādina, ka negaisa laikā ir jāatceras drošības noteikumi, arī lietojot individuālās elektroierīces. Ja ēka nav aprīkota ar zibens pārsprieguma aizsardzību, elektroierīces nedrīkst darbināt un tās jāatslēdz no elektriskā tīkla. Neatslēgtas elektroierīces negaisa laikā var tikt bojātas, radot papildu drošības risku un materiālus zaudējumus.
 
Iedzīvotājiem konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā- negaisa laikā uz elektrolīnijas nogāzies koks vai pārrauti elektrolīnijas vadi, nekavējoties ziņot, zvanot uz AS „Sadales tīkls” klientu servisa bojājumu pieteikšanas tālruni 80200404, rakstot e-pastā: st@sadalestikls.lv vai AS „Sadales tīkls” twitter kontā https://twitter.com/sadalestikls.
 
Ilze Rubene
AS "Sadales tīkls" 
 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas