Piektdiena, 03. Februāris, 2023. Aīda, Ida, Vida

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Arī Sporta ielā deg svecītes


Arī Sporta ielā deg svecītes2014.12.23 Komentāri (0) Arī Sporta ielā deg svecītes

Ar Sporta ielas atklāšanu 22.decembrī noslēgušies Bauskas pilsētas ielu atvēršanas svētki. Skanot Ziemassvētku rūķa spēlētam akordeonam, domes vadība kopā ar iedzīvotājiem priecājās par paveiktajiem darbiem. Iela rekonstrukcijas rezultātā ieguvusi jaunu segumu. Daļā ielas ieklāts bruģa segums, daļu sedz asfalts.

Pasākuma laikā domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks pasniedza domes uzslavas rakstus Sporta ielas rekonstrukcijas tehniskā projekta izstrādātājiem SIA „Projektēšanas birojs KTA”, būvuzņēmējam SIA”MI 2”, būvuzraugiem SIA “Jurēvičs un partneri”. Tāpat par ieguldījumu Sporta ielas un 1.Maija ielas rekonstrukcijas īstenošanā uzslavas rakstus saņēma arī pašvaldības speciālistes Agita Eglinska un Laima Berga. Arī iedzīvotāji pateicās pašvaldībai. Kāda Sporta ielas iedzīvotāja dāvāja ziedus domes priekšsēdētājam Raitim Ābelniekam sakot, ka iedzīvotāji ir pateicīgi un gandarīti par paveikto. Beidzot iespējams nokļūt līdz savai mājai, nebrienot dubļus.

Pašvaldība sirsnīgi pateicas Sporta ielas iedzīvotājiem par gaišo svētku atmosfēru un mājīguma sajūtu, kādu radīja visas ielas garumā izliktās svecītes un pašu iedzīvotāju klātbūtne. Arī šajā ielā pasākuma noslēgumā visi pasākuma dalībnieki baudīja siltu zāļu tēju un cienastu.

Nākamgad Bauskas pilsētā un novadā turpināsies ielu sakārtošanas darbi. Pavasarī pēdējo asfalta seguma kārtu klās Zaļajā ielā un Kalna ielā, rekonstrukcijas projekti izstrādāti vairākām pilsētas ielām un novada pagastu ielām, gājēju tiltiņam pār Mūsu, kā arī veloceliņu izbūvei. Par ikvienu sakārtoto objektu pašvaldība arī turpmāk vēlas priecāties kopā ar iedzīvotājiem.

Esam pateicīgi visiem, kuri atbalsta mūs šajā darbā un kopā ar mums priecājas par paveikto. Sirsnīgus svētkus ikvienā ģimenē! 

 

Saistītie raksti
Rekonstruēto ielu atvēršanas svētki Bauskā
1.Maija ielā svētki nosvinēti sirsnīgi un gaiši
Bauskas ielu svētki turpinās
Atklāta rekonstruētā Rīgas iela

 

 

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas