Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

„Āra dzīves skola” atvērta piedzīvojumu meklētājiem


„Āra dzīves skola” atvērta piedzīvojumu meklētājiem2015.07.31 Komentāri (0) „Āra dzīves skola” atvērta piedzīvojumu meklētājiem

“Āra dzīves skola” ir neformālās izglītības seminārs, kurā jauniešiem praktiski darbojoties būs iespēja doties piedzīvojumā pārvarot virkni šķēršļu. Tas būs izaicinājums katram individuāli un komandai kopā.

Neformālās izglītības seminārs - piedzīvojuma pārgājiens norisināsies no 31.07. -02.08. Katram ir iespēja piedalīties neparastā un izaicinājumiem pārpilnā seminārā - piedzīvojuma pārgājienā. Ja esi vecumā no 13 līdz 25 gadiem piesakies un dodies piedzīvojumā!
Tevi sagaida piedzīvojuma pārgājiens, āra dzīves praktiskās nodarbības, izaicinājumi, meža spēle un daudz citu interesantu lietu. Pieteikšanās http://ejuz.lv/aradzivesskola līdz 28.07.2015. vai tik ilgi kamēr būs brīvas vietas. Sīkāka informācija atrodama Bauskas Bērnu un jauniešu centra mājas lapā www.bauskasbjc.lv un sociālajos tīklos www.draugiem.lv/bauskasbjc, www.facebook.com/bauskasbjc .

Āra dzīves skola tiek rīkota Bauskas novada pašvaldības projekta „Kā sauc, tā atsaucas!” ietvaros, kas tiek finansēts Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam atklātā projektu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes visiem jauniešiem popularizējot līdzdalību un aktīvu dzīvesveidu”.

Renārs Manuilovs
Bauskas Bērnu un jauniešu centra
Jaunatnes lietu speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas