Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ar plašu programmu 20.augustā notiks aktīvās atpūtas festivāls «Birztaliņa»


Ar plašu programmu 20.augustā notiks aktīvās atpūtas festivāls «Birztaliņa»2022.07.18 Komentāri (0) Ar plašu programmu 20.augustā notiks aktīvās atpūtas festivāls «Birztaliņa»

Pasākumu saturisko daļu rīko nodibinājums “Darīt un darboties” kopā ar Dāviņu pagasta jauniešiem. Plānots, ka visas dienas garumā notiks sportiskas sacensības futbolā, volejbolā, strītbolā, kā ar saviem uzdevumiem un paraugdemonstrējumiem piedalīsies arī Zemessardzes Bauskas 53.kājnieku bataljona zemessargi un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas daļas ugunsdzēsēji. Pasākumā iesaistīsies arī nevalstiskās organizācijas – biedrība “Jaunatne smaidam”, “Mums pieder pasaule”, “Laiks jauniešiem”, kā arī nodibinājums “ViedDoma”.

Pasākumu organizatori šo pasākumu salīdzina ar sporta un reizē lietderīga brīvā laika pavadīšanas svētkiem.

 

 

Festivāla nosaukums “Birztaliņa” izmantots, jo pasākums notiks Dāviņu sporta laukumā blakus bērzu birzij, kā arī tādēļ, ka Dāviņu ciema nosaukums agrāk bija Birzes.

 

Dienas sporta pārtraukumā uztāsies Latvijā zināmi mākslinieki. Šobrīd zināms, ka ar stand-up komēdiju “Latviešu komiķis” uzstāsies Maksims Trivaškevičs. Mākslinieku saraksts līdz festivāla dienai tiks papildināts!

 

Pasākums sāksies plkst. 11. un noslēgsies nākamās dienas 01:00, kad noslēgsies diskotēka. Līdz diskotēkai gaidāma virves vilkšana, orientēšanās. Festivāls notiks Dāviņu sporta laukumā, bērzu birzī, kā arī rotaļu laukumā, kur jaunākajiem pasākumu dalībniekiem būs sarūpētas piepūšamās atrakcijas!

 

Aicinām sekot sociālajos tīklos “Facebook” un “Instagram”, meklējot “Birztaliņu”!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Kaspars Kalējs,
Dāviņu pagasta jaunatnes darbinieks
+371 28897461
kasparskalejs123@gmail.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas