Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ar pasākumu noslēdzas konkurss “Bauskas novada rota”.


Ar pasākumu noslēdzas konkurss “Bauskas novada rota”.2014.09.18 Komentāri (0) Ar pasākumu noslēdzas konkurss “Bauskas novada rota”.

2014.gada 16.septembrī konkursa “Bauskas novada rota” noslēguma pasākumā pulcējās konkursa dalībnieki. Pateicībā par ieguldījumu Bauskas novada vides attīstībā un labiekārtošanā, katram konkursa dalībniekam tika pasniegta ļoti skaista un tai pašā laikā ļoti praktiska dāvana - Latvijas valsts karogs. Karogu un ziedus no domes priekšsēdētāja Raita Ābelnieka un izpilddirektora vietnieces Inetas Ruhockas rokām saņēma lielākā daļa no visiem konkursa dalībniekiem, taču arī pārējie, kuri pasākumu diemžēl nevarēja apmeklēt, savu dāvanu noteikti saņems. 
Vērojot sagatavoto prezentāciju, visi klātesošie varēja novērtēt savu kolēģu un reizē konkurentu veikumu, kā arī dzirdēt īsu vērtētāju komisijas locekles Aijas Spriņķes stāstījumu par katru no balvas pretendentiem – viņu izdomu, oriģinalitāti, rūpību, darbaprieku un entuziasmu.  


Īpašu pārsteigumu visiem pasākuma apmeklētājiem bija sagatavojusi viena no konkursa dalībniecēm –Andrejmuižas īpašniece – Valentīna Pozņaka. Viņa visiem žūrijas locekļiem dāvāja sava īpašuma teritorijā atrastus pakavus – spēkam un laimei – kā arī burciņu ar Brunavas pusē lasītām, iemarinētām barviciņām. Savukārt Valentīnas kundzes dzīvesbiedrs Kārlis izteiksmīgi un skanīgi deklamēja paša sacerēto dzeju. 

Konkursa noslēguma pasākums bija sirsnīgs, un, kā atzina konkursa dalībnieki, arī ļoti vērtīgs, jo šī bija iespēja satikt līdzīgi domājošos, lai parunātos par ikdienas darbiem, dalītos pieredzē un vienkārši jauki patērzētu.

Jau stāstījām, ka konkurss “Bauskas novada rota” šogad tika organizēts pirmo reizi, taču turpmāk tas būs ikgadējs pasākums, kura mērķis ir veicināt Bauskas novada teritorijas vides attīstību un labiekārtošanu, motivējot pašvaldības iedzīvotājus, organizācijas, uzņēmumus, nevalstisko sektoru, uzņēmējus aktīvi tajā iesaistīties. Nominācija “Bauskas novada rota” konkursā tika piešķirta sekojošās kategorijās - individuālā dzīvojamā māja vai viensēta lauku teritorijā, individuālā dzīvojamā māja pilsētas teritorijā, daudzdzīvokļu māja, uzņēmums, iestāde un zemnieku saimniecība. Vērtēšanas komisija pēc saviem ieskatiem varēja piešķirt vēl vienu nomināciju „Bauskas novada rota” par īpaši oriģinālu risinājumu objekta labiekārtošanā un attīstībā.

Pirmajā konkursa gadā Bauskas novada pašvaldība saņēma 31 pieteikumu dalībai konkursā. Dalībnieku skaits nebija liels, toties tas, ko vērtēšanas komisijas locekļi redzēja konkursantu īpašumos, iedvesmoja.
Jau nākamgad konkurss “Bauskas novada rota” notiks atkal, tāpēc aicinām visus iedzīvotājus, kuri sava īpašuma vides sakopšanā, ieguldījuši savas pūles, laiku un, protams, arī finanšu resursus, noteikti – piesakieties konkursam! Šī ir lieliska iespēja ne vien parādīt citiem sevis paveikto, bet arī dalīties pieredzē ar līdzīgi domājošiem, apskatīt viņu īpašumus, lai smeltos idejas dažādiem jauninājumiem pašu mājās. 

Pasākuma bilžu galeriju vari apskatīt šeit

Ieva Šomina,
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas