Piektdiena, 30. Jūlijs, 2021. Renārs, Valters, Regnārs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

„Ar mani” – sirsnīgākais un drošākais muzicēšanas veids


„Ar mani” – sirsnīgākais un drošākais muzicēšanas veids2018.12.18 Komentāri (0) „Ar mani” – sirsnīgākais un drošākais muzicēšanas veids

Pirmdien, 17.decembrī savas skaņdarbu piparkūkas Bauskas Mūzikas un mākslas skolas zāles eglē par prieku saviem vecākiem un pedagogiem karināja klavieru nodaļas audzēkņi. Klavieru nodaļas vadītāja pedagoģe Ligita Kārkliņa sirsnīgā uzrunā pastāstīja par klavieru nodaļas audzēkņu sasniegumiem gan šajā mācību gadā, gan gadu gaitā. Kopā ar Kati Kononovu un Reini Grosbardu skolotāja simboliski iezvanīja gada skaistāko uzstāšanos. „Ar mani” – tā tika pieteikts pirmais skaņdarbs, ko L.Kārkliņa izpildīja kopā ar pirmklasniekiem. Kur nu vēl drošāk justies koncertā, kā kopā ar savu skolotāju!  Un tiešām - skanēja pārliecinoši un skaisti gan pirmklasniekiem, gan pārējo klašu audzēkņiem!

Koncerta gaitā skolas direktore Anita Velmunska apsveica tos jaunos pianistus, kuru sekmes 1.pusgadā ir bijušas teicamas. Atzinības rakstus saņēma Valters Lejnieks, Monta Garā, Sabīne Misa, Roberta Elza Stīrija, Kitija Kampiņa, Alise Emīlija Grizāne, Reinis Grosbards, Kate Kononova, Lelde Rādena, Leonarda Nicmane, Luīze Burmistrova, Amanda Galīte un Lote Skuja. Ar labi padarīta darba un prieka piparkūkām eglīti rotāja arī pedagoģes Ligita Kārkliņa, Līga Jaunliniņa, Dzintra Vēvere un Anna Kovaļova . Paldies par skaisto koncertu un – lai izdodas svētki!

 

Informāciju sagatavoja:
BMMS darbiniece Inga Briede


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas