Pirmdiena, 25. Oktobris, 2021. Beatrise, Beāte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ar Lienes Šomases koncertu noslēdzas projekts „Radošums vieno”


Ar Lienes Šomases koncertu noslēdzas projekts „Radošums vieno”2016.11.01 Komentāri (0) Ar Lienes Šomases koncertu noslēdzas projekts „Radošums vieno”

2016. gada septembrī labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv” sāka īstenot sociālo projektu “Radošums vieno!” Bauskas novada Sociālā dienesta klientiem. Projekta mērķis bija ieviest atbalsta pasākumus, kas veicina sociālās atstumtības riskam pakļauto ģimeņu un to bērnu un jauniešu,  iekļaušanos sabiedrībā, preventīvu sociālo problēmu risināšanu, kā arī brīvprātīgā darba popularizēšanu un sabiedrības uzmanības piesaistīšanu sociālās integrācijas nozīmīgumam.

Vairāk kā mēnesi ilgušās aktivitātēs iesaistījās Bauskas novada ģimenes ar bērniem un to vecāki, bērni no trūcīgām ģimenēm un sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm, tai skaitā ar dažāda veida veselības problēmām. Mērķgrupas atlasi, iesaistīšanos projektā un tās koordinēšanas aktivitātes veica sadarbības partneris – Bauskas novada Sociālais dienests.

 

Projekta laikā, sadarbojoties dažādiem „Palīdzēsim.lv” atbalstītājiem un sadarbības partneriem īstenotas interesantas un dalībniekiem saistošas aktivitātes: iepazīšanās un sadarbības veicināšanas programmas īstenošana, kanisterapija (jeb suņu terapija), improvizācijas teātra nodarbības, „Otrā elpa” - radošā nodarbība, veidojot no otrreizējās pārstrādes materiāliem radošus priekšmetus, izglītojoša ekskursija uz vietējo uzņēmumu-ražotni SIA „Gusto”.

Projekta noslēgumā Bauskas pamatskolā projekta dalībnieki baudīja aktivitātes kopā ar pasaku tēliem un Jogitu Pūpolu, biedrības „Bauskas novada audžuģimeņu atbalsta centra Spēlmaņi” dalībniekiem. Pasākuma dalībniekus priecēja arī mākslinieces Lienes Šomases uzstāšanās un lieliskā dāvana – biļetes uz hokeja spēli ikvienam projekta dalībniekam.

Projekts tiek realizēts ar Bauskas novada pašvaldības atbalstu, projektu konkursa „MĒS SAVAM  NOVADAM” ietvaros.

 

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas