Otrdiena, 27. Septembris, 2022. Ādolfs, Ilgonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ar krāšņu koncertu atklāta Bauskas Kultūras centra jaunā amatiermākslas sezona


Ar krāšņu koncertu atklāta Bauskas Kultūras centra jaunā amatiermākslas sezona2016.11.09 Komentāri (0) Ar krāšņu koncertu atklāta Bauskas Kultūras centra jaunā amatiermākslas sezona

Aizvadītajā sestdienā, 5. novembrī, Bauskas Kultūras centrā ar krāšņu koncertu tika atklāta jaunā 2016./2017.g. amatiermākslas kolektīvu darba sezona.

Sezonas atklāšanas koncerts, kurā uzstājās gandrīz visi Kultūras centrā darbojošies kolektīvi, iesākās pūtēju orķestra “Bauska” skanīgajām melodijām. Klātesošos kolektīvu dalībniekus un skatītājus ar uzrunu sveica Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš, savukārt Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks pasniedza Bauskas novada domes apbalvojumu Atzinības raksts kultūras darbiniecei Ilvai Vansovičai par ilggadēju radošu darbību un ieguldījumu Bauskas novada kultūras dzīves attīstībā.

Koncerta laikā starp priekšnesumiem katra kolektīva vadītājs iestādīja savu īpašo kolektīva telpaugu, kas līdz ar turpmākiem mēģinājumiem, koncertiem un citām aktivitātēm simbolizēs izaugsmi un attīstību visas sezonas garumā.

Negaidītu pārsteigumu amatierkolektīvu vadītājiem sagādāja arī Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš, dāvinot biļetes uz Latvijas profesionālo teātru izrādēm. Kā uzsver J.Dūmiņš: “Vēlos pateikt paldies Latvijas Nacionālās operas un baleta direktoram Zigmāram Liepiņam, Latvijas Nacionālā teātra direktoram Ojāram Rubenim, Dailes teātra direktoram Andrim Vītolam un Jaunā Rīgas teātra valdes loceklei Gundegai Palmai par atbalstu un Bauskas Kultūras centra amatiermākslas darba novērtēšanu, sniedzot iespēju Kultūras centra kolektīvu vadītājiem, speciālistiem un koncertmeistariem apmeklēt mūsu valsts lielāko teātru izrādes.”

Jau iepriekš ziņots, ka šogad kolektīvu kopējais skaits sasniedzis 20, jo pulkam pievienojušies vēl trīs jauni kolektīvi: Ievas Karpovičas un Annas Zankovskas vadītā vokālā studija “Pigoriņi” bērniem un jauniešiem, Ulda Tomasa Šimena vadītā sporta, latino, balles deju studija "U Dance Studio" gan bērniem, gan pieaugušajiem, kā arī gleznošanas studija “Meistars Gothards” Indras Liepas vadībā.

FOTO: GATIS ZOTOVS

Jānis Bukšs
Sabiedrisko attiecību speciālists
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas