Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ar karstasinīgiem ritmiem un enerģisku mūziku atklāj celiņu uz Rītausmām


Ar karstasinīgiem ritmiem un enerģisku mūziku atklāj celiņu uz Rītausmām2016.08.31 Komentāri (0) Ar karstasinīgiem ritmiem un enerģisku mūziku atklāj celiņu uz Rītausmām

Pēc svinīgās lentas pārgriešanas teritoriju pie pieturvietas “Bauskas piens” pieskandināja perkusatīvā grupa “Samba de Riga”, kas ļāva kavēties atmiņās par nesen Brazīlijā aizvadītajām Olimpiskajām spēlēm.

Pirms sportiskā un atraktīvā, gandrīz trīs kilometru garā maršruta mērošanas no Bauskas uz Rītausmām, Bauskas novada pašvaldība pateicās projektā iesaistītajiem.

Piemiņas veltes saņēma būvdarbu veicēji SIA "Ceļu būvniecības sabiedrību “Igate””, vadošais apakšuzņēmējs SIA “Viona”, apakšuzņēmējs elektroapgādes un ārējo tīklu nodrošināšanā SIA “Kvēle”, SIA “BaltLine Globe”, kas veica būzuzraudzību, un SIA “BM-Projekts”, kas nodrošināja autoruzraudzību, kā arī atbildīgie pašvaldības speciālisti.

Gājēju celiņa un veloceliņa izbūve uz Īslīces pagasta Rītausmām sākta pērn septembrī. Tagad gājēji un velobraucēji var pārvietoties pa 2,25 - 2,50 metrus platu celiņu. Ietves segumu veido asfalts, bet paplašinātajās zonās starp brauktuvi, veloceliņu un autobusa platformu ir izbūvēts laukakmens bruģis. Būvdarbu izmaksas sastāda  601 930, 56 eiro ar pievienotās vērtības nodokli.

Atklāšanas pasākumā netrūka iedzīvotāju, kuri jauno ceļu izstaigāja kājām un izbraukāja ar velosipēdiem. Lai gājiens līdz Īslīces kultūras namam būtu jestrāks, olimpiešu cienīgas spēka pārbaudes bija sagatavojis amatierteātris “Dadži”. Noslēgumā pie kultūras nama sagaidīja kliņģeris, silta tēja un kafija, svētku sajūtu radīja salūts. 

Bauskas novadā par tradīciju jau kļuvuši rekonstruēto ielu atvēršanas svētki. Līdz šim svinīgi pieskandināta 1.Maija iela, Kraujas iela, Sporta iela un Rīgas iela, jo 2014. gadā tās piedzīvojušas pilnīgu brauktuves seguma maiņu. Savukārt pērnā gada izskaņā atzīmēti ielu atvēršanas svētki Zemgaļu un Biržu ielās. Augusta sākumā ar folkloras kopas “Dreņģeri” uzstāšanos atklāja Dreņģerkalna un Torņa ielu Codes pagastā.

FOTOGALERIJA ŠEIT!

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas