Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ar Eiropas reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu plāno pārbūvēt ielas


Ar Eiropas reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu plāno pārbūvēt ielas2017.07.28 Komentāri (0) Ar Eiropas reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu plāno pārbūvēt ielas
  • Brīvības bulvāris

Novada domes sēdē deputāti atbalstīja projekta „Brīvības bulvāra revitalizācija uzņēmējdarbības veicināšanai” iesniegšanu Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektu konkursa programmā „Izaugsme un nodarbinātība”.

Lai gūtu atbalstu no ES, šajā plānošanas periodā svarīgākais ir pierādīt uzņēmējdarbības attīstību (jaunas darba vietas un uzņēmēja investīcijas), kas rodas realizētā projekta tuvumā.

Sagatavotajā projektā ir paredzēta transporta infrastruktūras sakārtošana: Brīvības bulvāra pārbūve, inženierinfrastruktūras izbūve, atrisinot virsūdeņu novadīšanu – ielas segums, rekonstruēti pieslēgumi, uzstādīti satiksmes organizācijas tehniskie līdzekļi, izbūvēta lietusūdens kanalizācija, pārbūvēts ielas apgaismojums, izbūvētas un pārceltas pazemes komunikācijas, izveidoti apstādījumi, nodrošināta vides pieejamība.

Plānots, ka projekta realizācija veicinās degradētās teritorijas attīstību viena hektāra platībā, tiks izveidotas sešas jaunas darbavietas, teritorijā tiks ieguldītas vismaz 150 000 EUR privātās investīcijas.

Projekta kopējās plānotās izmaksas 493 645 EUR, tai skaitā no ERAF iespējams saņemt atbalstu 384 243 EUR.

  • Īslīces iela

Bauskā ir sākusies Īslīces ielas pārbūve, kuras turpinājumā ir valsts vietējās nozīmes autoceļš  (V1028) Bauska-Bērzi - Ādžūni - Lietuvas Republika (Žeime).

Īslīces ielas pārbūvi saskaņā ar iepirkuma procedūras rezultātiem veic būvuzņēmums SIA “Lemminkainen Latvija” par 941 610,64 eiro bez PVN. Līguma termiņš ir 38 nedēļas. Iepirkumu procedūrā par būvuzraugu izraudzīts SIA „Jurēvičs un partneri”. Līgums noslēgts par 13 557 eiro bez PVN.

Novada domē deputāti atbalstīja lēmumprojektu par aizņēmuma lūgšanu 956 103,74 eiro apmērā no Valsts kases ar tās noteikto aizņēmuma procentu likmi ERAF līdzfinansētā projekta „Privāto investīciju palielināšana Bauskas pilsētas dienvidu aglomerācijā uzņēmējdarbības veicināšanai”. Tostarp - 2017.gadā 724 883 eiro un 2018.gadā – 231 220,74 eiro.

Zane Gorškova,

Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas