Pirmdiena, 03. Oktobris, 2022. Elza, Ilizana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ar 10.aprīli pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsāksies intensīvi Miera ielas un Mūsas ielas, Bauskā, seguma pārbūves būvdarbi


Ar 10.aprīli pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsāksies intensīvi Miera ielas un Mūsas ielas, Bauskā, seguma pārbūves būvdarbi2017.04.10 Komentāri (0) Ar 10.aprīli pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsāksies intensīvi Miera ielas un Mūsas ielas, Bauskā, seguma pārbūves būvdarbi

 Brauktuvi turpinās pārbūvēt uzņēmums SIA „Viona”, kas tiesības veikt šos darbus ieguva 2016.gada iepirkumā.

Jau iepriekš informējām, ka Miera ielas un Mūsas ielas pārbūve iekļauj brauktuves segumu pārbūvi, izbūvējot jaunu betona bruģakmens segumu, kā arī jaunu ceļa zīmju uzstādīšanu un sakaru tīklu aizsardzību. Savukārt Mūsas ielai būvprojekts paredz arī elektroapgādes un ārējo tīklu izbūvi. Abos pārbūvei paredzētajos posmos būvprojekta ietvaros paredzēts izbūvēt lietus ūdens kanalizācijas posmus ar beztranšeju metodi, izbūvējot tos līdz kanalizācijas kolektoram.

Darbs šajās ielās tika aizsākts pagājušā gada 1.augustā ar konkrētu paredzamo izpildes periodu. Ievērojot visu, kas saistīts ar Būvprojekta, VAS „Latvijas Valsts ceļi” Ceļu specifikācijas, Būvniecības likuma, Latvijas būvnormatīvu prasībām un kvalitātes normām, būvuzņēmējam atbilstoši kvalitatīvai būvniecības tehnoloģijai bija jāpārtrauc būvniecības darbība uz tehnoloģisko pārtraukumu (ziemas sezonas pārtraukums), jo pēc kvalitātes prasībām būvniecība ar sasalušiem minerālmateriāliem, kā arī pie iespējamajiem nokrišņiem slapja sniega un lietus periodā nav pieļaujama.

 Būvuzņēmējam SIA „Viona” (ar viszemāko piedāvājuma cenu) darbu veikšanai atvēlēti 174 772 eiro ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Projekts iekļauj Miera ielas pārbūves 355 metrus garu posmu un Mūsas ielas pārbūvi ar kopējo garumu 124 metri. Projekta kopējās izmaksas, ieskaitot būvuzraudzību un autoruzraudzību, ir 190 tūkstoši eiro.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas