Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Apvienotajā komitejā atbalsta sportistus un vairāku vasaras nometņu organizēšanu bērniem


Apvienotajā komitejā atbalsta sportistus un vairāku vasaras nometņu organizēšanu bērniem2016.04.15 Komentāri (0) Apvienotajā komitejā atbalsta sportistus un vairāku vasaras nometņu organizēšanu bērniem

Bauskas novada domes deputāti apvienotajā Izglītības, kultūras un sporta lietu un Sociālo un veselības lietu komiteju sēdē nolēma atbalstīt vasaras nometņu rīkošanu Bauskas novada bērniem un jauniešiem.

Bauskas novada sociālais dienests plāno šovasar rīkot trīs nometnes. No 13.-17.jūnijam Vecsaules pagasta Jaunsaules pamatskolā notiks diennakts nometne “Solis pretī vasarai”, kurā piedalīsies 20 bērni vecumā no deviņiem līdz desmit gadiem un seši pedagogi. Turpat no 27.jūnija līdz 1.jūlijam plānots uzņemt 20 bērnus vecumā no 11 līdz 12 gadiem un sešus pedagogus, lai kopā pavadītu laiku diennakts nometnē “Vasaras varavīksne”. Savukārt pēdējā Sociālā dienesta rīkotā nometne šovasar būs dienas nometne “Saules ziedi”, kas no 4.-8.jūlijam norisināsies Bauskā Sociālā dienesta telpās. Šajā nometnē plānots iesaistīt 20 bērnus vecumā no septiņiem līdz astoņiem gadiem un sešus pedagogus.  

Bauskas sākumskola pēc mācību gada beigām, no 1. līdz 14.jūnijam, ieplānojusi organizēt ikgadējo dienas nometni “Taurenītis”. Nometnē paredzēts uzņemt 30 bērnus vecumā no sešiem līdz 7 gadiem. Ar viņiem strādās četri pedagogi, nometnes vadītāja – Līga Rimševica. Nometnes cena vienam bērnam – 20 eiro. 

Savukārt Bauskas Bērnu un jauniešu centrs (BJC) piedāvā rīkot divas nometnes jūnija otrajā un trešajā nedēļā, katrā nometnē piesaistot desmit BJC pedagogus, kas strādās ar 30 bērniem vecumā no septiņiem līdz 12 gadiem. 

Šī gada nometnes tēma ir “Raibā zivju nedēļa”. Plānotās aktivitātes ir saistītas ar ūdens tēmu. Tiks strādāts ar mālu, koku, smiltīm, dejas kustībām. Plānots pievērsties dabas izpētei, pieaicinot vieslektorus, kas lasīs izzinošas lekcijas, apmeklēt Zvejniecības muzeju Jūrmalā un citas aktivitātes. Plānotais nepieciešamais vecāku līdzfinansējums – 45 eiro. 

Deputāti apvienotajā komitejā atbalstīja arī sportistus un aktīvā dzīvesveida piekritējus. No 20.-22.maijam Portugāles pilsētā Algarvē, Vila Real de Santo Antonio apkārtnē notiks 16.Eiropas čempionātā krosā un soļošanā veterāniem. Tur iecerējušas piedalīties sportistes Velta Bruce un Inta Liepa. Dalība čempionātā vienam cilvēkam izmaksā 463 eiro, tajā skaitā ietilpst ceļa izdevumi, dalības maksa čempionātā un dzīvošana. Deputāti lēma katrai sportistei piešķirt finansējumu 300 eiro apmērā, tai skaitā 250 eiro ceļa izdevumu samaksai un 50 eiro dalības maksai. 

Deputāti pauda atbalstu Bauskas sākumskolas 3.a un 4.a klases dalībai skolu projektā “Sporto visa klase” 2016./2017.gadā, kā arī izskatīts un saskaņots Bauskas novada pašvaldības interešu izglītības iestādes “Bauskas Bērnu un jauniešu centrs” attīstības plāns 2016.-2019.gadam. 

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas